Navigátor FOKUS 2012 edice Dreamlife

2
2185

Rok zkušeností navíc a podněty dosavadních uživatelů FOKUSu vtiskly dalšímu ročníku pečeť jedinečnosti. Řada drobných vylepšení přispívá k lepšímu vzhledu, navýšení prestižnosti a dává příjemnější pocit z jeho používání. Zlepšila se srozumitelnost a praktičnost. A několik stránek navíc pomáhá ještě lépe navigovat váš život. Naslouchání zákazníkům berou jeho tvůrci vážně, a tak se zrodila druhá varianta – o něco málo větší, s ještě propracovanějšími stránkami kalendária – která znamená konec stěžování na nedostatek místa! A aby toho nebylo málo, kromě dvou velikostí máte na výběr i ze dvou barevných variant. Upravený název – Navigátor FOKUS – pak přesněji vystihuje jeho nejdůležitější poslání – orientovat svůj vlastní život na nejvyšší hodnoty a smysluplnost.

Ročník 2012 tak naplňuje záměr jeho tvůrců přinést nástroj, který bude jednodušší, praktičtější, účinnější, levnější a přitom obsahově bohatší než cokoliv jiného, co můžeme na trhu najít. Proto mám zájem o FOKUS v klasické velikosti, nebo ve větším formátu.

Jak autoři dospěli k tak propracované podobě, kterou nám dnes mohou představit?

Dnešní podoba Navigátora vznikla po dlouholetém zrání. „Prvotní impulz přišel po přečtení knihy Stephena Coveyho 7 návyků vůdčích osobností, kdy jsem si uvědomil, že se často míjím cílem, protože běžné diáře mne nevedou, abych pamatoval na důležité věci,“ říká hlavní autor Tomáš Kašpar. „A protože jsem ani po letech pátrání nenašel nic vhodného, vytvořil jsem si pro sebe vlastní diář. Pak přišel Robert Kiyosaki, a abych mohl jeho rady správně uchopit, vytvořil jsem si další pomůcky. Kiyosaki ve mně probudil znovu hlad po informacích a začal jsem – nejprve sám, a později s manželkou Dášou, intenzivně studovat všechny knihy o úspěchu, osobním rozvoji a navštěvovali jsme spousty seminářů. Množství informací se hromadilo a stále jsme museli hledat cesty, jak tyto skvělé principy převést do života, aby mohly začít fungovat i v našem životě. A tak se stránku po stránce zrodil Navigátor FOKUS, který je v podstatě zhmotněním našich zkušeností, mostem mezi teorií a praxí, učením světových lídrů, zpracovaným do jediné aplikace.“

Sám velký mistr sociální interakce a špičkové komunikace Dale Carnegie se jednou nechal slyšet s následujícím: „Myšlenky, které uznávám, nejsou moje. Půjčil jsem si je od Sokrata. Obral jsem o ně Chesterfielda. Ukradl jsem je Ježíšovi. A pak jsem je použil v knize. Nelíbí-li se vám jejich pravidla, čí zásady byste uznávali?“ Proto je FOKUS průřezem těch nejúspěšnějších lídrů a snoubí prvky mnohých učení. Konkrétně v něm můžete najít stopy Tomáše Bati, Dale Carnegieho, Ziga Ziglara, Og Mandina, Dextera Yagera, Johna Maxwella, Jima Dornana, Jacka Canfielda, Jima Rohna, Roberta Allena, T. Harv Ekera, Donalda Trumpa, Jaye C. Levinsona, Napoleona Hilla, Briana Traceyho, Lewise Timberlakeho a mnoha a mnoha dalších. Čí pravidla byste chtěli dodržovat než ty od největších kapacit z kruhů úspěchu?! Z vod, v nichž vás od nynějška věrně povede FOKUS… To však není vše!

Dreamlife chystá pro své čtenáře vždy něco speciálního a z tohoto důvodu jsme se s tvůrci domluvili na exkluzivní edici Navigátora FOKUS pro Dreamlife! Hnědým deskám Navigátora FOKUS této edice bude hrdě vévodit citát, který si drtivá většina z vás zvolila – celých 52 % z vás si přálo citát: „Jdi přímo za tím, co tě přitahuje, vzrušuje nebo inspiruje – za tím, co se nějak dotýká tvého srdce…” Naprosto přesně podtrhuje podstatu Navigátoru, přesně podtrhuje to, jaký přístup je třeba zaujmout. A bude ho i tobě připomínat každým dnem!

O bonbónek na závěr se postará velice důvěrná informace, kterou jsme původně ani neměli v plánu zveřejit. Fakt, že to tvůrci Navigátora FOKUS myslí skutečně vážně, potvrdili tím, že se vydali přímo do pořadu České televize Den D! Vysílání nové investorské série Dne D je stanoveno na leden 2012, těšte se. A to vy už dávno můžete mít svůj Navigátor při ruce a vést svůj život přesně tam, kam si vy sami přejete. Ano, přátelé, Navigátor FOKUS funguje a plní svou roli navigátora života. Teď už záleží pouze na vás, zda tak budete fungovat vy…

Zig Ziglar by jistě nyní poznamenal: „Sejdeme se na vrcholu.“ Cesta ke každému vrcholu však začíná prvním krokem – ke každému! Učiň ho i ty, nenech své sny upadnout v zapomnění: Objednat vlastní Navigátor FOKUS (větší formát Navigátora)!

2 KOMENTÁŘE

  1. Jak hodnotíte Navigátor FOKUS po roce používání? Co nového vám do života přinesl? V jaké oblasti vám byl nejvíce nápomocen? Kolik plánovaných cílů se vám podařilo si splnit? Kolika blízkým jste ho koupili? Co byste doporučili těm, kteří zatím stále ještě váhají s objednávkou? Těšíme se na vaše odpovědi!

  2. Když jsem na konci roku 2010 řešil problém se svojí vlastní aktivitou a plánováním ve svém podnikání, hledal jsem nástroj, který by mne pomohl nejen k mé práci, ale i k vnitřnímu naplnění, štěstí a rovnováze. Kdysi jsem dělil osobní růst, plánovaní a volnočasové aktivity různě. Jednou večer takhle koukám po luxusních věcech a nakonec mne zaujme článek ‘Navigátor FOKUS: Špičkový pomocník úspěšných’ v sekci Osobní rozvoj. Najednou mi svitlo, že za tak malou cenu bych byl strašně malicherný, kdybych to nevyzkoušel. Po necelém roce používání tohoto nástroje musím konstatovat, že i když jsem spíše vizuálně zaměřen, než-li logicky, tak mne Fokus opravdu pomohl, jak se vztahy v rodině, opravdovými přáteli, tak v aktivitě a výsledcích. Jeho podle mého nejlepším nástrojem je skvělá zaměřenost na moje cíle, sny a hlavně měřitelnost výsledků v diagramu úspěšnosti. Je to bezva nástroj a už nikdy ho nepustím z ruky. Doporučuji zkusit. Za tu zanedbatelnou investovanou částku, jsem zdvojnásobil svoje příjmy, hned 2. měsíc jeho používáním.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here