Čína proměnila bojové plavidlo v luxusní hotel!

0
1692

Letadlová loď Kyjev, bývalá zbraň Sovětského svazu, už má svou bojovou minulost za sebou. V roce 1994 přestala sloužit svým účelům, a proto byla následně prodána čínským obchodníkům. Ti s ní naložili podle svého nejlepšího přesvědčení a zařadili ji do vojenského zábavního parku, který se nachází na severu Číny v obci Tianjin, kde si ji mohou zvědaví návštěvníci prohlédnout pěkně zblízka.

Vidět vysloužilou letadlovou loď pěkně zblízka je pro obyčejného člověka úžasný zážitek, to je ale jen začátek. Zábavní park je asi velmi hojně navštěvovaný, protože slavnou letadlovou loď Kyjev čeká budoucnost, o které se jí ani v těch nejluxusnějších snech nezdálo. Na bývalém sovětském vojenském plavidle se začaly budovat exkluzivní apartmány a loď se stane luxusním hotelem pro ty nejnáročnější návštěvníky.

Nově přestavené a dokonale vydesignované interiéry jsou skutečným překvapením. Nehledejte zde žádné dobové vybavení ani modrobílé námořnické pruhy. Designéři měli v tomto případě jasný úkol, soustředit se jen a jen na čistý luxus. Výsledek je více než povedený.

Podle dostupných informací by mělo být připraveno již 5 prezidentských apartmánů. Pokoje celkově působí velmi útulné a luxusem to tu jen hýří. Vybavení i použité materiály a barvy hovoří skutečně prezidentsky. Při pobytu v jednom z prezidentských apartmánů se můžete těšit na bílou kůži, stříbrné závěsy nebo naopak doplňky ze zlata, vše jen s malou špetkou čínského designu.

Každý apartmán má i svou společenskou místnost, kde se luxusem také vůbec nešetřilo, právě naopak, vše je dotaženo do posledního detailu. Luxus a přepych, to jsou společníci, kteří vás budou doprovázet na každém kroku. Zatím není jasné, kdy budou apartmány nedočkavým hostům zpřístupněny, ale bude to jistě velmi brzy.

Přestavba sovětského plavidla na luxusní hotel samozřejmě nebyla zrovna levnou záležitostí. Dostupné zdroje uvádějí, že měla vyjít v přepočtu skoro na 270 milionů korun.

Rozhodně se nemusíte bát, že byste se na lodi nudili. Jakmile projdete všechny přístupné prostory, které zahrnují například tunel pro testování náchylnosti posádky k závratím nebo původní umývárnu s voskovými figurínami, můžete sledovat fingované pirátské přepadení, nebo se vyfotit s bojovými letouny či vyřazenými raketami. O zábavu je zde dokonale postaráno.

Pokud tedy dáváte přednost netradičnímu zážitku a nebojíte se sáhnout hluboko do kapsy, je pobyt v luxusním prezidentském apartmá na lodi Kyjev to pravé přímo pro vás. Ceny apartmánů prozatím nejsou známé, ale jistě se také nebude jednat o levnou záležitost, jde totiž o velmi exkluzivní ubytování, které jinde na světe jen těžko seženete.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here