Fascinace: Jak voní nejdražší parfém světa?

0
1811

Legendární parfém Be Delicious, inspirovaný velkoměstem New York, si oblíbily miliony žen po celém světě, a proto značka DKNY vytvořila již mnoho jeho variant. Z newyorské přezdívky Big Apple si parfémy přivlastnily dominantní vonnou složku jablka a všechny flakonky mají zároveň tvar tohoto ovoce. Provokativní, smyslná a svěží vůně přesně vystihuje městský životní styl v New Yorku.

Nejnovější verzi DKNY Golden Delicious si vzal na 1500 hodin do parády klenotník Martin Katz a nadělil mu flakon, který mu mohou všechny ostatní parfémy jen tiše závidět. Lahvička v důvěrně známém jablkovém tvaru je vyrobena z 14karátového žlutého i bílého zlata a byla posázena více než dvěma tisíci drahých kamenů. Ty dohromady tvoří nezaměnitelné manhattanské panorama mrakodrapů.

Milionový flakon bude během své dlouhé cesty kolem světa k nahlédnutí ve světových metropolích od Velké Británie, přes Mexiko až po Malajsii. Po návratu se parfém vydraží a výtěžek z aukce bude věnován světové charitativní organizaci Action Against Hunger.

Samotná vůně Golden Delicious vás překvapí ovocně-květinovými tóny, mezi nimiž samozřejmě nesmí chybět typické jablko. Dále čekejte květy pomerančovníku, růže, lilie, orchideje a konvalinky. Základem parfému je hřejivé pižmo a santalové i teakové dřevo.

Parfém DKNY Golden Delicious byl v milionové edici vyroben pouze v nákladu jednoho kusu, standardní balení si však budete moct zakoupit za podstatně nižší cenu v každé parfumerii. Safíry ani diamanty zde nečekejte, ale i běžné zlaté balení bude na vaší poličce mezi ostatními parfémy určitě skvěle vynikat!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here