Myšlením k bohatství aneb cesta Boba Proctora

0
5152

Bob Proctor je v dnešní době známý jako světový řečník o osobním rozvoji a myšlení. Zbohatnout myšlením / Myšlením k bohatství? Co je to za nesmysl? Dnešním článkem vás přesvědčíme, že na tom něco je. Naučíme vás, jak díky svým myšlenkám získáte bohatství a úspěch. myšlením k bohatství

Bob Proctor ví, jak zbohatnout myšlením

Kanadský rodák, motivační kouč a lektor je uznávanou osobností, díky níž se mnoho lidí po celém světě raduje ze splněných cílů a snů. Bob často říká: „Pověz mi, co chceš, a já ti ukážu, jak to dostat“. 

Vždycky to tak ale nebylo a jeho úspěchy a finanční prostředky nebyly bůhvíjaké. Začátky byly dost krušné a Bob si prožil chvíle na úplném dně. Od něho se prý startuje nejlépe, ač se to někomu může zdát paradoxní.

Nejtěžší je prý přesvědčit hlavu a říct si, že se budoucnost zlepší a my dostaneme to, co chceme.

Boba jsme si v magazínu představili již dříve v článku: Bob Proctor: Zákon přitažlivosti

Všechno nejde hned

„Cestou života jdeme jen jednou. Můžeme ji projít buď po špičkách a doufat, že se dočkáme smrti, aniž by nás potkalo mnoho zranění, nebo můžeme prožít plný, spokojený život, dosahovat v něm cíle a realizovat své nejdivočejší sny.“ – Bob Proctor

Bobovi se vždycky nedařilo a nezdarů si vyzkoušel opravdu dost. Problémy v rodině, ve škole i v práci. Byl zaměstnaný v ne příliš perspektivním oboru a měl i výrazné finanční problémy. Ale to nezažil jen Bob. Život není jen procházkou růžovým sadem, je o překážkách, které vás však vždy někam zavedou. Protože pokud najdete jednoduchou cestu bez překážek, nikam vás pravděpodobně nezavede.

Kdo by pak neměl z takových patálií deprese nebo se cítil beznadějně. Všechno se dá ale napravit. Ale vždy musíte začít napravovat sami u sebe – ve své mysli, abyste si udělali život takový, jaký opravdu chcete. Nikdo to za vás neudělá.

Víte, co Bobovi změnilo pohled na svět? Byla to kniha…

Kniha Myšlením k bohatství obrátí život naruby

Autorem knihy je Napoleon Hill, který vnesl do života Boba Proctora novou naději v podnikání. Co bylo největší motivací a radou z knihy? Myšlenka, že hranice si nastavujeme v životě my, ne život sám. A tak se rozhodl, že svůj život překope od základů.

Čtěte také: Z knihy Myšlením k bohatství se zrodil film!

Z jakých myšlenek se rodí zázraky?

Podle Bobovy filozofie je to naprosto jednoduché. Podle něho se v každém našem životě mohou začít dít zázraky, ale nejdřív jim musíte začít věřit. Však se taky po prvním roce podnikání Bobovy příjmy dostaly až ke 100 000 dolarů.

Tajemství – film, který vás změní  

Právě díky tomuhle filmu se Bob Proctor proslavil i v České republice. Pokud jste ho ještě neviděli, pak byste to měli napravit. Zkuste si místo akčních trháků nechat volný páteční večer na snímek, který ve vás probudí pozitivní myšlení. Najdete jej dostupný i na YouTube: ZDE

Film je inspirován knihou od Rhondy Byrne a začíná myšlenkou, že poslání filmu Tajemství využili všichni ti, kteří v životě něčeho dosáhli. A je jedno, jestli vědomě či nevědomě.

Někoho naláká i tvrzení, že film vám vyzradí velké tajemství vesmíru a učenců. Kde se ale skrývá? Je na velkém svitku, který putoval z rukou do rukou moudrých osobností a vám předá to, co právě potřebujete – rady, které přivedly k úspěchu a moudrosti osobnosti jako byl Newton, Hugo, Edison nebo Beethoven.

Proč se nechat inspirovat tím, co osvítilo takové velikány od antiky po renesanci a dál? Protože Tajemství vám ovlivní nejen sílu osobnosti. Tajemství se týká všeho – zdraví, lásky, pracovních příležitostí, ale i hojnosti a myšlení.

Po Tajemství je čas na návrat ke kořenům Myšlením k bohatství

Ze stejné knihy, která Bobovi změnila život, Myšlením k bohatství mění pohled na svět čtenářům od roku 1937 a je na čase, abyste se také inspirovali.

Film vznikal pod vedením úspěšných filmařů, ale i vizionářů a spisovatelů nebo obchodníků. Ti všichni se podíleli na vyprávění svých příběhů s cílem pomoct změnit i vaše uvažování.

Film vás provede zajímavým životem slavných osobností jako jsou Thomas Edison nebo Henry Ford, kteří vás zformují po intelektuální, ale i emoční stránce.

Film Myšlením k bohatství můžete shlédnout ZDE

Film s obrovským přesahem to však neměl lehké

Režisér Scott Cervine ho nabízel na různých místech, ale často ho produkční společnosti odmítali. Prostě si nebyly jisté tím, že obsah a poslání filmu někoho zaujme natolik, že by jim to něco vyneslo. Nakonec se režisér setkal se třemi producenty, co se nezalekli.

Všichni čtyři se dohodli na realizaci projektu, který se stal často vyhledávanou položkou na internetu. Můžete si zaplatit zhlédnutí a inspirovat se velikány, kteří změnili společnost.

Myšlením k bohatství a Tajemství však nejsou jediné filmy, které vám pomohou v osobním rozvoji.

Redakci DreamLife film posadil na zadek!

Investice do zhlédnutí inspirativního příběhu se rozhodně vyplatí. Díky filmu byste měli dokázat změnit svůj život a začít žít svůj DreamLife, dosáhnete toho, o čem se vám už dlouho zdá. A to už za to stojí, ne?

„Nedostatek a omezení mohou existovat, jen když pro ně vytvoříme místo ve své mysli. a totéž platí pro hojnost a bohatství.“ – Bob Proctor

Ať už je vaše životní cesta jakákoliv, vždy se dá začít od píky. Nebojte se toho, ponořte se do inspirativních myšlenek a rad Boba Proctora a začněte pracovat na tom, abyste byli šťastní. Jak řekl Dalajláma: „Prvním krokem na cestě ke štěstí je učení se“. Tak se chopte knih, nebo usedněte k filmům a nechte na sebe působit myšlenky slavných.

A protože slavných a inspirativních citátů není nikdy dost, tady je poslední:

„Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta.“ -Seneca

Tu cestu si musíte vyšlapat sami. Tak hodně zdaru a síly.

Více informací o filmu a jeho vzniku naleznete ZDE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here