Marc Victor Hansen: Sen, který nemáš se nikdy nemůže splnit

0
1618

“Americký velvyslanec možností,” přesně tak zní titulek na jeho stránkách ihned pod jménem. Odhaluje se nám tím Markovo široké pole působnosti. Mark i Jack jsou si podobní svými aktivitami – oba jsou řečníci, autoři, atd. Za začátkem jejich společné veleúspěšné tvorby stojí počin s názvem Slepičí polévka pro duši, což byla absolutní bomba! Od roku 1993 vzniklo z této myšlenky témeř 200 knih, které byly přeloženy do 54 jazyků. Jack Canfield a Mark Hansen drží rekord v Guinnessově knize rekordů – na seznamu bestsellerů New York Times neměl žádný autor v jediné chvíli více knih.

„Opravdu nevíme, že bychom mohli dokázat vše, jen kdybychom našli odvahu?“

Taktéž veleúspěšný snímek The Opus byl pozitivně “poznamenán” jeho přítomností a Mark se s námi podělil o pořádnou porci své moudrosti. Jako příklad uvádím tuto myšlenku: “Tajné slovo, které zná každý vítěz, zní: D-A-L-Š-Í.” Říká nám tím, že tajemství úspěchu nespočívá v dokonalosti, nýbrž v opětovném pokusu, pokud se nám něco nepodaří. Pokusit se znovu a znovu a znovu!

Zdá se vám to jako prázdná fráze? Mark ovšem moc dobře ví, o čem mluví, a to z vlastních zkušeností: Pojem Slepičí polévka pro duši mohl být znám již daleko dříve a pod hlavičkou úplně jiného nakladatele. Přesněji řečeno pod 33 různými nakladateli! S Markem a Jackem si tedy podal ruku až 34. vydavatel! Šli si jednoduše za svým – 33 tzv. pádů, překážek, neúspěchů se obrátilo v celosvětový věhlas, uznání a úsměv na jejich tvářích. Tak se vrhli do branže pozitivních změn lidských životů, řečnictví a dalších odvětví tito pánové a čas rozhodně neztrácejí.

V současné době pokračuje Mark v úspěšné spolupráci s přítelem a kolegou Robertem Allenem, autorem titulu Mnohonásobný zdroj příjmů, na nové knize s názvem „Cash in a Flash: Fast Money in Slow Times“. Kniha je volným pokračováním jejich společného díla „The One Minute Millionaire“ a podle plánu by již měla být téměř kompletní.

„Časová svoboda neznamená, že nepracujete, ale že práce se pro vás stala zábavou a zábava prací. Budete si ji vychutnávat, budete jí vládnout. Práce nebude vlastnit vás, ale naopak. Budete se cítit dobře a v pohodě si dopřejete pauzu na odpočinek. Začnete tím, že tu a tam si dopřejete den volna navíc. Postupně se dopracujete k jednomu týdnu volna měsíčně, takže nakonec na tři měsíce v roce bez obav vypustíte z hlavy pracovní starosti. Přesto váš příjem bude trvale narůstat, zvyšovat se a znásobovat. Po každém návratu z dovolené budete omládlí, osvěžení a připraveni realizovat nápady, které vás finančně postrčí zase o kus vpřed.“
Mark Victor Hansen & Robert G. Allen

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here