Luxus a romantika na střeše hotelu

0
1208

Samotný hotel vypadá na první pohled celkem obyčejně a zvenku nic nenasvědčuje tomu, že ve skutečnosti ve svém nitru a v nedohledné výši ukrývá vzácné perly v podobě dokonale navržené vstupní zóny v přízemí a dechberoucí střešní zahrady s bazénem v šestnáctém patře. Jejich autory jsou členové týmu studia zahradních architektů T.R.O.P pod vedením designéra Poka Kobkongsantiho. Studio má od roku 2007 za sebou řadu prestižních zakázek po celé Asii a  tato patří bezpochyby k těm nejpovedenějším.

Hotelový komplex Hilton Pattaya Beach se tyčí přímo nad novým nákupním a zábavním zařízením Central Festival, které je v současnosti největším svého druhu v celé jihovýchodní Asii a které nabízí nepřebernou škálu možností dokonalého vyžití během dovolené. Precizně promyšlený designérský počin lze rozdělit do tří hlavních samostatných částí: vstupní nádvoří hotelu včetně hotelové haly, sluneční terasa a mořský bazén s úžasným panorama celého zálivu a pohledem na širý oceán.

Celkový koncept vstupních prostor se nazývá „Mělká voda“, na který na nádvoří navazuje písečný a travnatý povrch tak, aby bylo dodrženo pokračování charakteru přirozené krajiny. Sluneční terasa obklopuje obří hotelovou větrací šachtu a zároveň má funkci spojovacího prvku mezi několika hotelovými patry. Mořský bazén pro změnu kopíruje nepravidelný úhel střechy nákupního centra a má tvar jednoduché křivky. Pod vodní hladinou je pak nenápadně rozdělen do několika částí: na bazén s protiproudem, zábavní bazén, vířivku a bazén pro děti. Za zmínku stojí i osazení optickými vlákny z dílny Dazzles Lightning Designers, která vytváří zajímavé světelné efekty v průběhu noci. Na hotelové střeše tak můžete strávit nezapomenutelný večer s přáteli nebo ještě lépe se svou osudovou láskou. Noční koupání při měsíčku, slaný mořský vzduch, decentní osvětlení, tlumená hudba a lahodný drink – to jsou totiž hlavní rekvizity pravého romantika.

Článek vám v rámci exkluzivního partnerství přináší server Living.cz, přední český online magazín zaměřený na bydlení, dům a zahradu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here