Nisbet Plantation Beach Club: Perla mezi hotely Karibiku

1
1588

Právě na služby klade vedení hotelu největší důraz. Generální manažer Jamie Holmes říká: „Nejpozději do chvíle, než se hosté ubytují, náš personál bezpečně zná jejich jména.“ Každý požadavek je následován jeho bezchybným vyplněním. Cílem hotelu je jednoduše svým hostům zprostředkovat maximálně uklidňující a uvolňující pobyt. Nisbet Plantation nemá zapotřebí na sebe upozorňovat převratnými technologiemi a moderním vybavením, jeho prioritou je přátelský a zkušený personál s jedinečným vstřícným přístupem ke každému z hostů a neustálým úsměvem.

Hosté se vesměs shodují, že Nisbet Plantation je diamant ukrytý uprostřed Karibiku, a toto tvrzení podpírají i odborníci z celého světa. Hotel v nedávných letech získal několik prestižních titulů. Namátkou se jedná například o čtenářskou anketu serveru TripAdvisors (Nejlepší luxusní hotel v Karibiku), či desetičlenný žebříček portálu Knot..com (Top 10 Romantické resorty Karibiku).

Nisbet Plantation Beach Club stojí v překrásném exotickém prostředí přímo na pláži ostrova Nevis na celkové ploše 12 hektarů. Nedávno zrekonstruovaná hlavní budova zde stojí už od roku 1778, o poznání později kolem ní vyrostlo i 36 luxusních chatek sloužících k ubytování turistů. Elegantní zařízení neurazí žádného náročnějšího cestovatele, přesto však za krásami přírody stojí poněkud v pozadí. Bělostný písek, vysoké palmy a průzračně modrou vodu by totiž mohlo překonat máloco.

Součástí hotelu jsou podle posledních trendů samozřejmě vlastní lázně, fitness centrum a prostorný bazén. V místní restauraci není problém požádat si o piknikový balíček, když hodláte poobědvat na procházce, či během výletu. Ve výčtu poskytovaných služeb nechybí hlídání dětí ani vlastní bohoslužby.

Radostné ódy hostů se však nezaměřují na hotel samotný, své pevné místo si v nich drží i tři restaurace nabízející jedinečný gastronomický zážitek pro všechny gurmány. Zkušení kuchaři, ostatně stejně jako veškerý personál, jsou připraveni vám splnit každé přání nejen díky svým dovednostem, ale především s pomocí nejvybranějších ingrediencí. Stejně jako hotel neúnavně sbírá ocenění za komfortní ubytování i služby, restaurace nezůstávají pozadu a hrdě drží svůj krok. Nejoblíbenější jsou samozřejmě tradiční karibské speciality.

Pouhé přečtení nadšených reakcí hostů na serveru TripAdvisors dává tušit, že toto místo je jedinečné. „Absolutně perfektní!“, „Rozhodně se sem jednou vrátíme!“, „Jednoduše skvělé, nejlepší!“. Je opravdu těžké najít mezi těmito ohlasy i nějaký negativní, což jen potvrzuje exkluzivitu tohoto místa. Ceny za nejjednodušší pokoj od 365 dolarů, v zimě až dvojnásobek.

1 komentář

  1. Krásný článek o ještě krásnějším místě! Tento článek mě opravdu dostal!! Pavlo, obdivuji Vás, jak nám, čtenářům, ve svých článcích představujete ty nejkrásnější místa na světe, na kterých si vůbec člověk dokáže představit strávit alespoň pár okamžiků. Gratuluji Vám a držím palce při další tvorbě 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here