Luxor Style: Třpytivé koberce s prvky křišťálů Swarovski

2
1723

Chcete-li si vybavit byt nebo dům opravdu stylově, začněte přímo od podlahy, a to u koberců. A až podle jejich barvy a stylu zvolte konkrétní druh nábytku. Není nad dokonale sladěný design, který nejen dobře vypadá, ale je i funkční a kvalitní. Koberec totiž není jen doplněk, ale tvoří mnohdy dominantu daného pokoje. Pro opravdu originální vybavení interiérů byla vytvořena kolekce s prvky křišťálů Swarovski značky Luxor Style, která udělá z každé místnosti luxusní prostor.

Na trhu jsou různé druhy vlněných koberců z této kolekce jako například Princess, Noblesse nebo Royal. Všechny jsou vyrobeny z přírodních materiálů, především z  mongolské vlny a každý je ozdoben třpytivými křišťály Swarovski. V nabídce najdete standardní velikosti 140×200, 170×240, 200×300 centimetrů a dále i větší speciální velikosti pro rozlehlejší pokoje. Koberce jsou ručně zpracovány a zaručují originalitu každého z nich. Kolekce Luxor Style je k dostání i v České republice, a to v interiérovém studiu Caroli v Hanák-Fóru v obchodní zóně v Čestlicích.

Pokud si zvolíte jeden z těchto koberců do vašeho interiéru, je dobré poradit se s bytovým poradcem, protože třpytivá podlaha vyžaduje kontrast k nábytku, který v místnosti máte a s příliš okázalým stylem by mohlo kouzlo těchto koberců zanikat. Ideání je doplnit tímto kobercem minimalisticky zařízený pokoj, protože ho nádherně rozzáří. Třpytivé kamínky značky Swarovski dělají z těchto koberců skutečně unikátní bytový doplněk, ale jsou pochopitelně poněkud náročnější na údržbu. Ale nestojí snad tyto unikátní kousky za trochu práce navíc?

2 KOMENTÁŘE

  1. To je super, to by se mi líbilo. Souhlasím, že je koberec dominanta místnosti a Swarovski by byl teprve dokonalý…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here