Nick Vujicic představí Tři klíče k životu bez hranic v ČR!

6
1517

10. září – Praha, 11. září – Bratislava, 12. září – Brno. To jsou data a místa, na nichž se uskuteční jedinečný seminář, vycházející z celoživotních zkušeností tohoto Australana. Tématem semináře jsou Tři klíče k životu bez hranic, díky nimž tento mladík dokázal překonat všechny problémy související se svým “handicapem” (on sám by to jistě jako handicap nikdy nenazval).

Připádá vám, že máte neřešitelné problémy? Máte pocit, že jste na úplném dně, ze kterého nevede žádná cesta? Cítíte, že už nemůžete dál? Pokud ano, tak přesně pro vás je tento seminář jako stvořen! Nebo máte pocit, že by se vám z tohoto dna lépe odráželo, pokud byste přišli například o své zdraví…? Schválně, přečtěte si náš předchozí článek o Nickovi.

Věc se má tak, že častokrát se v životě ženeme “někam” a za “něčím” s jedním z nejfalešnějších pocitů, že právě “to” nám přinese celoživotní štěstí. Že právě tato konrétní věc, pozice nebo osoba je klíčem k odemčení našeho pramenu štěstí, který poté již nikdy nevyschne! Kumulujeme tak v sobě neustálý pocit nedostatku a chceme neustále něčeho víc a víc. To je správná cesta k tomu, jak úplně zapomenout na to, co již v současné době máme. Poté jednáme tak, jako by naše neocenitelné zdraví, vztahy apod. byly úplně druhořadé, samozřejmé a bezvýznamné! Zapomínáme na to, co už v současné době máme, ale naprosto to přehlížíme.

A právě Nickova slova a zkušenosti jsou tím, čím máme možnost tuto pásku z očí shodit a již nikdy jí na očích nemít. Co Nickovi pomohlo? Jaké myšlenky a činy byly počátkem transformace jednoho zdánlivého životního neštěstí v jeden z nejinspirativnějších životních osudů současnosti? Především toto je hlavním námětem semináře, setkáme se zde? Vstupenky na seminář si můžete objednat na této adrese.

Další video v češtině naleznete zde nebo v angličtině na Youtube.com.

6 KOMENTÁŘE

  1. Pro mě to byl nepopsatelný zážitek. A s odstupem času neupadá ale naopak sílí. Komu jinému už bychom měli věřit, že můžeme dosáhnout všeho, čeho chceme, když už ne Nickovi?
    Mimochodem Mark zajistil nádherný lidsky přirozený překlad.

  2. Fantastické. Jednoduše fantastické. Byl jsem s manželkou na brněnské přednášce a upřímně lituji každého, kdo to prošvihl.

  3. Hezké odpoledne, chystáme pro vás reportáž o této nezapomenutelné akci (jak bylo zmíněno na naší fanouškovské stránce na Facebooku). Sdílejte s námi proto své zážitky a emoce! Ty nejlepší se v reportáži objeví 😉 Vaše redakce

  4. Nickova přednáška mě oslovila, resp. cítila jsem, co chce svými slovy říct. Čekala jsem show, ale hloubka a v podstatě jednoduchost a propracovanost jeho slov mě dostala na jeho stranu. Domnívám se, že s Nickem přichází do světa to, co tahle společnost velmi potřebuje. A jeho akce nejsou zdaleka u konce. Hledám své poslání, soji vizi dál, i když je mi 32 a stále nemohu zatím na ni přijít, ale existuje, cítím to dlouho. Vždycky, když selhávám, vzpomenu si na Nickových 52.
    Poun. k Markovi. Překlad byl lidský, ale Mark dělal hodně překladatelských chyb.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here