Inteligentní stínění pro váš dům

0
1420

Žaluzie na solární pohon

Elektrické ovládání žaluzií je pohodlné, ale neekologické. Proto se na trhu objevily nové žaluzie na solární pohon, které mají nulovou spotřebu energie. Pro pohodlí obyvatel domu jsou plně automatizované, žádné dráty ani kabely. Stačí pouhé zmáčknutí tlačítka na ovladači a žaluzie se samy vytáhnou, stáhnou nebo sklopí. Na ovladači taktéž snadno naprogramujete žaluzie tak, aby se automaticky vytahovaly nebo sklápěly v určitou hodinu a rozdílně v každém pokoji. Ráno vás probudí slunce, večer si zajistíte soukromí.

Tento druh žaluzií lze velice snadno namontovat do okenního křídla dodatečně. Žádné speciální úpravy nebo dokonce výměna oken nejsou potřeba.

Markýzy s čidlem na vítr nebo slunce

Vedle žaluzií nebo okenních rolet jsou další oblíbenou stínicí technikou markýzy. Ty mají hned dvojí funkci, brání slunečním paprskům ohřívat místnosti uvnitř domu a zároveň chrání sedící venku před sluncem a UV zářením.

Skvělým pomocníkem do domácnosti jsou markýzy s čidlem na vítr a slunce. S nimi vás již počasí trápit nemusí. Čidlo je schopné identifikovat rychlost větru. Pokud by dosáhl větší intenzity, automaticky spustí stahování. Zajišťuje také ochranu materiálu před namáháním, poškozením a zároveň prodlužuje životnost.

Čidlo na slunce brání přehřívání interiéru. Markýza se díky němu automaticky spustí při východu slunce a stáhne při západu. To oceníte především v letních parných dnech, kdy se těšíte do příjemného chládku.

Dejte na inteligentní zastínění a každý den odcházejte z domu bez obav!

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here