Inamo Restaurant: Interaktivní objednávkový servis budoucnosti

0
1570

Zavítáte do skvělé restaurace, posadíte se a místo na jídelním lístku si kompletní nabídku jídel prohlédnete přímo na desce stolu. “Zalistujete”, mrknete na zobrazená jídla ve skutečné velikosti, vyberete si a pouhým kliknutím si jednoduše objednáte jídlo u šéfkuchaře v kuchyni. Není potřeba číšníků, dlouhého čekání a zjišťování, co který pokrm obsahuje a jak je servírován. Navíc se díky dobře vbudované webové kameře můžete mistrům kuchařům podívat pod pokličku a sledovat, jak váš pokrm připravují.

Interaktivní objednávkový servis představila minulý rok restaurace Inamo v londýnské části SOHO. Luxusní restaurace, kde si můžete pochutnat například na prvotřídním sushi, tak přinesla do světa kulinářských zážitků další senzaci a kromě nezapomenutelné gastronomie a moderního designu interiéru nabídla svým zákazníkům zážitek (a požitek) především smyslový.

Za vším stojí architektonická kancelář Blacksheep Architecture and Design, která pro tuhle novinku v gastronomii vybrala odolný materiál DuPont™ Corian®. Ten nabízí nejen elegantní vzhled, jehož barvu lze libovolně měnit, ale praktický je rovněž pro snadnou údržbu i dlouhou životnost. Navíc se nemusíte bát, že by dotyková plošina, kterou servis ovládáte, byla staticky nabitá!

Jedinečný objednávky servis se restauraci Inamo postaral nejen o skvělou reklamu, ale i o mnoho nadšených strávníků především z vyšší třídy. Dá se tedy předpokládat, že se brzy interaktivní stoly pomalu rozšíří i do dalších koutů stěta a jeho výhod si budeme užívat my všichni.

A co si můžete ve vyhlášené restauraci Inamo vychutnat? V tamní kuchyni vyzkoušíte lahůdky a speciality především z oblasti Japonska, Číny, Thajska a Korey, včetně lahodných dezertů! Dobrou chuť!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here