Grund Resort: Kolébka divoké relaxace na úpatí Krkonoš

0
1544

Jak se slunce k večeru ukládá ke spánku do objetí s přilehlými vrcholky Černé hory a Sněžky, vy máte na výběr z několika možností. Možná si zvolíte tu, která obnáší užasle pozorovat, jak se ke spánku neukládá pouze slunce, ale zároveň i jeho paprsky do vašeho srdce. Možná půjdete fascinující scenérii dokreslit chutí archivního vína a nějaké gurmánské pochutiny. Nebo ladně poválíte v ústech svůj současný drink, stisknete s vášní v ruce golfovou hůl a napálíte míček směrem k následující jamce, či raději během pikniku upřímně pohlédnete do očí své drahé polovičky a políbíte ji, jak se při tomto nezapomenutelném momentu sluší a patří? To už je jen a jen na vás. Avšak pro všechny aktivity máte na tomto místě podmínky více než dostačující.

Od roku 2009, kdy se otevřely brány dítka s názvem Grund Resort Golf&Ski v Mladých Bukách, se mohou hledači odpočinku naplno ponořit a soužít se s krajinou na úpatí nejvýše sahajícího českého pohoří. V okouzlující atmosféře, kde je vše na dosah ruky, stačí ukázat a jít, nic se nezdá být nemožným. Způsob, jímž je hotel zasazen do rázu krajiny, skutečně nepotřebuje slov – posuďte ve speciálně rozšířené galerii sami… Samotný interiér hotelu vznikal ve spolupráci se špičkovým italským designérským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. Na výběr máte z dvoulůžkových pokojů a luxusních apartmánů. Resort je taktéž uzpůsoben pro konání firemních akcí, rautů a večírků.

Mezi nabízený arsenál wellness centra, jenž vám dopomůže k odstřelení nežádoucího napětí a vzrůstu relaxace a uvolnění organismu, se řadí následující: 12metrový bazén doplněný o protiproud a vířivou lavici, vířivka, sauna a multifiknční vana. Málo? Připočtěme služby zkušené masérky, která vám nabídne ze široké škály klasických, sportovních, ale i exotických masáží! Dále se může hotel pyšnit rozmanitou škálou wellness procedur založených na čínských a orientálních tradicích.

Bezprostředně navazující golfové hřiště, sousedící přímo se sjezdovkou lyžařského areálu, se může pochlubit jednou z nejkrásnějších vyhlídek v zemi, na němž bude váš prožitek z osmnácti jamek zaručeně o to silnější. Netřeba zdůrazňovat, že se do areálu hřiště a hotelu s oblibou sjíždí mnoho známých osobností. Navíc, pokud máte zájem, můžete své první golfové krůčky absolvovat v doprovodu profesionálního trenéra z PGA!

„K Mladým Bukům pojí mě i moji rodinu, a tím i naši rodinnou firmu Grund, silný vztah, proto Resort vznikal s cílem vybudovat místo, kde se budou naši hosté cítit dobře, a současně nenarušit nádhernou krkonošskou přírodu,“ vysvětluje prezident resortu Jiří Grund.

Co závěrem zmínit o lidech, díky kterým toto místo stojí a funguje, tedy o místním vedení a personálu? Ten o vás pečuje přesně tak, aby váš zájem naplno si užívat ráje klidu moment po momentu neúnavně rostl. Avšak nepředstavujte si nic přeumělkovaného – pouze skutečný zájem, služba a ochota přesně v takové míře, v jaké to má být. “I zde jsi doma,” jako by sdělovala precizně odvedená práce každého, kdo má s chodem resortu co do činění. Jakmile se nebudete chtít nechat absolutně ničím rušit, jistě již víte, kam mohou vést vaše kroky… Více o resortu naleznete na oficiálních stránkách.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here