Google dobyl i limuzíny Audi A8!

0
1640

A na druhé straně zde máme cestování těmito vozidly. Každý by samozřejmě na svět rád hleděl z čestného místa zpoza svého řidiče, ale musíme uznat, že motorismus je obrovská vášeň, která se dá nejlépe prožít s volantem v dlaních. Pojďme na rozpálený asfalt načerpat do svého krevního oběhu trochu adrenalinu. Budeme potřebovat dostatečné množství paliva, dostatečné množství nápojů a mapu . . . a to je právě ono. Mapu vlastně nakonec potřebovat nebudeme, pokud se  však rozhodneme zakoupit vozidlo Audi A8 se zabudovaným zařízením pro komunikaci se systémem Google Earth. Ono se říká, že nás ten Google jednou zahubí, ale pokud pohlédneme na všechny služby této společnosti jako na jednu komplexní službu, je vůbec možné najít úspěšnější společnost v oborech, ve kterých se Google pohybuje? Proto zanechme argumentací o internetové diktatuře a zaměřme se na Audi A8 se zabudovanou Google navigací.

Toto zařízení nebude pouze již jmenovanou navigací, ale zároveň bude plnit funkce plnohodnotného multimediálního zařízení. Toto multimediální funkce byla ze strany výrobce Audi pojmenovaná jako MMI.

Pokud se tedy již rozhodnete vyrazit na cesty s tímto vozidlem nebo lépe řečeno zařízením, vše si můžete naplánovat pomocí Google maps v teple svého domova a poté vše v libovolný čas nahrát do přístroje s osmipalcovým displejem na palubní desce, což opět jen umocňuje názory zastávající vysokou funkčnost a vzájemnou komunikativnost google aplikací. Na cestách vás poté bude provátet uživatelsky velmi příjemná navigace, do které můžete během cesty zadávat libovolný počet dalších bodů. Veškeré grafické procesy přístroje jsou řešeny výkonným grafický procesorem, aby bylo pokud možno zamezeno nepříjemným stavů, kdy celá navigace lidově řečeno ‚vytuhne‘.

Jak již bylo nastíněno – krom navigace vás také přístroj může potěšit velkou škálou multimediálních funkcí, které svým rozsahem zapadají spíše do funkcí vhodných pro každodenní život na silnici. Jako hlavní funkce zde však figuruje možnost komunikace s  mobilním zařízením pomocí technologie bluetooth, zároveň lze do zařízení vložit SIM kartu jakéhokoliv mobilního operátora.

Pokud vás tedy vize výroby automobilů s obsaženou navigací od Google zaujala, zřejmě vás také bude zajímat, kdy bude možné tuto novinku spatřit na módních molech automobilového průmyslu. Jak už samotná společnost Audi uvádí – počkejte si na počátek roku 2010.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here