Fascinace: Zlatá péče o pokožku

0
1757

Kosmetická péče, využívající 24karátového zlata, už je pevnou součástí těch nejlepších lázeňských středisek po celém světě. Vysoká koncentrace takových lázní například v americké Kalifornii dokazuje, že mezi jedny z nejčastějších klientů patří zejména celebrity. V pleťových maskách hraje zlato hlavní roli například jako efektivní omlazující složka, obnovovatel poškození vzniklého slunečním zářením nebo perfektní rozjasňovač. Použití masek vyžaduje specifické metody masáží a aplikace, a proto je tato péče dostupná pouze na vybraných klinikách a salonech. Zároveň je kvůli své hlavní ingredienci a exkluzivitě i značně nákladná. Ale pro krásu se musí trpět – a nezáleží na tom, jestli budete trpět přímo vy, a nebo vaše finanční konto.

Výlet za zkrášlující zlatou péčí můžete spojit s příjemnou dovolenou. Co byste řekli třeba na romantickou Florencii a hotel Four Seasons, který má architekturu honosného paláce ze 14. století? V hotelových lázních si můžete dopřát dvouhodinovou obličejovou proceduru, která využívá rozpuštěné 24karátové zlato, jímž jsou pozlacené speciální papírky. Ty se potom přikládají na pokožku a mají výrazný liftingový, zpevňující a rozjasňující efekt. Tyto dvě hodiny vás vyjdou na 560 dolarů.

O něco málo levněji mají v San Franciscu, tam si připravte 475 dolarů. Celá procedura je však výrazně kratší, trvá pouze 80 minut. Během této pleťové masky zlato hydratuje a zjemňuje horní vrstvy pokožky a vyhlazuje jemné vrásky. Z kosmetického salonu v hotelu Eldorado Hotel & Spa zaručeně vyjdete s mladším vzhledem!

Přímo v centru Beverly Hills čeká rozjasňující péče vysoce luxusní švýcarské značky La Prairie. Mikročástice 24karátového zlata, obsažené v pleťové masce Pure Gold Radiance, působí proti všem známkám stárnutí pleti, jako jsou vrásky či ztráta pevnosti nebo přirozeného jasu. Aplikace masky spojená s masáží obličeje bude stat 450 dolarů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here