Fascinace: Willard Barth, 7 klíčů k úspěchu a naplnění

4
2187

Film 7 klíčů k úspěchu a naplnění je pojednání o sedmi určitých oblastech života, se kterými jsou úspěšní a zároveň naplnění lidé moc dobře obeznámeni. Jsou to základní vlastnosti lidí, jež se rozhodli pro úspěch a naplnění zároveň a díky těmto zásadám jsou schopni plnit každým dnem svůj cíl. Těchto 7 klíčů není původním odkazem Willarda, pochází od Marthy Creek. On provedl průzkum a těchto sedm kvalit objevil u každého z úspěšných a zároveň naplněných lidí. U všech do jednoho! S jejím svolením předává odkaz ve videopodobě.

A jelikož si mnozí z vás – nás nevyjímaje – tohoto mentora velice oblíbili, rozhodli jsme se vám toto video nejen zprostředkovat, ale i upřímně doporučit. Video s překladem je v obvyklé podobě, na kterou jste si jistě již zvykli  – v podobě dvou souborů (vlastního videa a titulků).

Zajímá vás, čím se diametrálně odlišují zároveň úspěšní a naplnění lidé od ostatních, kteří jsou například “pouze” úspěšní (a takových je spousta) či “pouze” naplnění (těch je taktéž spousta)? Nebo zatím ani jedno z toho (kterých je nejvíce)? Jak pohlížejí na svět? Jak pohlížejí sami na sebe? Jaké jsou jejich zvyky? Jaké kvality den za dnem pěstují a dodržují, aby mohli prožívat naplno šťastný život? Jak prolnout aspekty vašeho života tak, aby dohromady tvořily slovy nepopsatelný harmonický celek? A to je jen pár otázek, nad kterými nebudete již dále nuceni dumat, pokud zhlédnete tento film…

A jak už jsme z webu www.yourdailylifecoach.com zvyklí, veškerá uveřejněná tvorba je ZDARMA. Existují však prémiové projekty, k nimž mají přístup pouze odběratelé této stránky – a právě mezi ty se řadí tento film. Tato exkluzivita je zajištěna tím, že toto video si mohou opatřit pouze lidé, kteří jsou přihlášení k odběru měsíčních novinek webu. Tuto exkluzivitu musíme dodržet i my, tudíž tento film nebude umístěn do videí zde na Dreamlife.cz!

Film si opatříte následujícím způsobem, je to velice snadné:
1. Jděte na www.yourdailylifecoach.com.
2. Hned na první stránce (jen kousek pod úvodním videem) naleznete dvě okénka, u nichž je napsáno:
Enter your E-mail Address (Do kolonky pod textem vložte svou emailovou adresu)
Enter your First Name (optional) (Do kolonky pod textem uveďte své křestní jméno – není povinné)
Poté stiskněte tlačítko “Subscribe” (Přihlásit se k odběru novinek)
3. Objeví se stránka s nadpisem “Thank You For Subscribing” (Děkujeme za přihlášení).
4. Do dvou hodin obdržíte na zadanou adresu email, v němž bude potvrzovací odkaz pro přihlášení k odběru novinek.
5. Klikněte na odkaz, který naleznete na šestém řádku tohoto emailu (začíná http://), tím se dostanete na stránku s s možností stáhnout film.
6. Klikněte na odkaz “7 Keys For Success and Fulfillment” a zobrazí se vám stránka se 7 klíči ke štěstí a naplnění. Zde klikněte pravým tlačítkem na “Video: iPod/Zune” a zvolte možnost “Uložit jako…”.
7. Video uložte do stejné složky jako titulky.
8. HOTOVO. Pokud se komukoliv z vás nepodaří video stáhnout, informujte nás na níže uvedeném emailu.

Podobně to vyřešíme s překladem – titulky můžete stáhnout zde (titulky.zip nebo titulky.rar), jsou však zabalené v zaheslovaném archivu (toho se nelekejte). Uložte si titulky do stejné složky jako video (jak jste zvyklí), klikněte na archiv pravým tlačítkem myši a vyberte “Rozbalit zde” nebo “Extrahovat zde”. Následně budete požádáni o heslo. Heslo k tomuto archivu je poslední slovo v předmětu uvítacího emailu (tedy druhého emailu), který jste obdrželi. Toto je nutné zavést z toho důvodu, abychom zajistili i exkluzivitu překladu a mohl si text opatřit pouze ten, který je k odběru novinek přihlášený.

Toto nejsou pravidla, která jsme vytvořili my, jsou to pravidla Willardovy tvorby a pokud chce kdokoliv tento film vidět, musí tato pravidla dodržet. Willův slib však zní jasně: “Nemusíte se bát, že vám budeme zasílat nevyžádané zprávy. Pouze jednou měsíčně obdržíte email s novinkami z www.yourdailylifecoach.com.

A nezapomeňte se v diskusi podělit o váš názor na tento film. Přejeme příjemnou podívanou, nechť je pro vás film velkou inspirací! Případné dotazy a vzkazy pro Willarda zasílejte na email willard@dreamlife.cz.

4 KOMENTÁŘE

  1. Hezké dopoledne Zede, udělejte přesně to, co je napsáno v článku – ozvěte se na email. 😉 Radek

  2. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jsou titulky správné. Zkoušela jsem oba soubory a ani s jedním se mi titulky nezobrazí. Děkuji

  3. Zdravím Lenko, titulky jsou správné. Může to být Vaším současným přehrávačem. Doporučuji použít VLC media player (zkontrolujte shodné názvy souborů). Kdyby se Vám přesto nepodařilo video s titulky spustit, ozvěte se. Skvělý den, Radek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here