Fascinace: Stylový mobilní doplněk od Diora

0
1367

Klasickou kolekci od již tradiční a světové značky, která každoročně obsahuje oblečení, šperky, kabelky, boty, brýle, šperky a další doplňky, Christian Dior doplnil už i mobilním telefonem, který dokáže uchvátit nejedno ženské oko a srdce.

Mobilní telefon ve tvaru „véčka“ pro Christiana Diora připravila francouzská značka Modelabs, která se ve svém portfoliu může pochlubit spoluprací se světově uznávanými značkami, jako jsou Hummer, Levis nebo MTV.

Dior pouze dokouzlil pohádkový design, který skutečně stojí za to. Tento mobilní telefon je specialita určena především pro ženy a dívky a nabízí se v úžasných barevných variacích. Vybrat si můžete z růžové, červené, černé, bílé a stříbrné barvy. Telefon se také může pochlubit zdobením se safírovými kameny. Skutečným „ultraluxusem“ potom jsou temné variace zdobené pravými diamanty. Jedná se o tři černočerné verze, které se liší stylem osazení diamantů na telefonu. Nejdražší verze se vás oslní až 640 diamanty a obalem z krokodýlí kůže.

Pro design mobilu od Diora byl použit lety prověřený vzor. Jedná se o klasiku této značky jménem „cannage“. Tento prošívaný styl se již stal jakýmsi logem nebo symbolem značky Dior, který naleznete na mnoha doplňcích, jako jsou boty, kabelky, pásky a další.

Tento mobilní telefon ale znalce informačních technologií příliš neoslní. Jedná se skutečně především o módní doplněk pro náročné ženy. Toto „véčko“ se svými technickými parametry řadí mezi mobilní telefony střední třídy. Má zabudovanou kameru a dvoumegapixelový fotoaparát, přehrávač pro video a hudbu, vestavěné stereo reproduktory, dotykovou klávesnici a další užitečné funkce.

Spíše je ale hrdý na speciální tematické tapety a vyzvánění určené pouze pro tento model telefonu. V balení také naleznete kouzelný přívěšek My Dior, kterým se můžete sami ozdobit, je totiž v úžasném designu bílého zlata s černým safírovým kamenem, nebo ho používat v kombinaci s mobilním telefonem. Má v sobě zabudovanou funkci bluetooth. Umožní vám tedy přijímat nebo vytáčet hovory, vždy vám ukáže přesný datum a čas a jestliže se od svého krásného telefonu vzdálíte na více než deset metrů, dá vám to okamžitě na vědomí zvukovou signalizací.

Nejlevnější verze tohoto telefonu stojí kolem 90 tisíc a koupit ho můžete i v Praze. Zde se totiž nachází jeden ze značkových obchodů Dior, který leží na známé Pařížské ulici 4. Nejdražší verze s pravými diamanty, která stojí až půl milionu korun, byla bohužel nedočkavým klientem ihned koupena.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here