Fascinace: PrestigeHD SUPREME – Když má televize jméno a styl

0
1250

Každé krásné a vznešené dílo má svého stvořitele. Autorství této televize si připisuje slavný britský designér Stuart Hughes. Tento bláznivý chlapík, jak mu občas přezdívají, má neotřelé nápady a hlavně talent skloubit moderní technické novinky s ušlechtilými kovy a drahými kameny, a povýšit je tak na vrcholné umění určené těm nejnáročnějším z nás.

Spolu se svou ženou Katherine Hughes založili společnost Goldstriker International. Jde v podstatě o „továrnu na hračky“ pro milionáře. Telefony osázené diamanty? Notebooky ze zlata? Žádný problém. Unikátní nejsou pouze výtvory z této luxusní dílny, ale také jejich samotné webové stránky. Veškeré obrázky k vidění jsou skutečné fotografie, žádné modelace na počítači!

PrestigeHD SUPREME Rose Edition je prvotřídní záležitost. Na rámu lemujícím  55“ obrazovky v HD rozlišení se rozhodně nešetřilo. Důkazem toho je neuvěřitelných 28 kilogramů 18karátového růžového zlata, do kterého  je vsazeno 72 blyštivých  briliantů té nejvyšší kvality. A kdyby vám to bylo ještě pořád málo, tak po prozkoumání vnitřního pásu, jenž lemuje obrazovku, zjistíte, že je vyroben z aligátoři kůže, to vše ručně šito s naprostou přesností a precizností.

Pokud vás zaujal tento naprosto nevšední technický kousek, dosahující té nejvyšší celosvětové kvality, připravte si 2,27 milionů amerických dolarů. S pořízením však neotálejte, protože jde o limitovanou edici pouze o 3 kusech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here