SeaDOO: Ikona vodních sportů

0
1580

Společnost, jež dnes patří k často skloňovaným pojmům mezi milovníky vodních skútrů, si od doby svého založení vytváří stále více klientů a není to jen tím, že vlastní nejvyspělejší technologie. V jejich skútrech totiž dříme jedinečný a osobitý styl.

Nová řada vodních skútrů Seadoo s letícím delfínem ve znaku je pro rok 2006 inspirována odvahou lidí, kteří se raději budou bát známého než neznáma. Není to jen o víkendovém zážitku, sám výrobce mluví o stavu mysli. A v takovém duchu je definován design celé řady, každá linie k Vám promlouvá a svádí k usednutí. Tvary odráží vnitřní sílu, která je ohraničena jen pobřežím moří a oceánů.

Společně s agregáty o výkonu příjemných 200 koní si užijete spoustu legrace a zábavy. Na místě řidiče jste posazeni do ergonomického sedla, které Vás sebejistě drží na správné poloze. I přesto však pociťujete, že při záběru bude určitá síla paží nezbytná. Zrychlení je slušné. Za pár vteřin se ženete podél prozlaceného pobřeží a ranní paprsky, zrcadlené chromovanými detaily, probleskují ve tvářích přihlížejících. Možná nebudete vzbuzovat obdiv každého na pobřeží, ale máte to zapotřebí? Přišli jste se přece bavit, takže ani s tím, jestli dokáží při Vašich prudkých kličkách dostatečně rychle otáčet hlavou, si neděláte starosti. V každé zatáčce kolem sebe tvoříte táhlou hradbu drobných kapiček, které letí do dálky. Jakmile srovnáte řízení a vyženete koně ze stájí jste jako ostří vystřelené z harpuny, které půlí vodní hladinu.

Na informačním panelu vidíte základní údaje o jízdě. Starají se o ně dva úhledné plně digitální budíky otáčkoměru a tachometru a užitečný ukazatel světové strany, na kterou máte právě namířeno. Pokud se přistihnete, že při ostré jízdě koutkem oka neustále hlídáte informace na oněch budících a od strachu a nervozity Vám nepomáhá ani jejich uklidnující zelené podsvícení, má pro Vás SeaDOO připravený tzv. výuční klíč. Jedná se o pomůcku, která z amatérů dělá téměř jezdce profesionály. S tímto válečkem, který je přeplněný elektronikou, je učení více zábavou, než nutností. Stačí zasunout do zapalování a zabudovaný program zredukuje otáčky motoru a rychlost drží pod úrovní 56km/h.. Od roku 2000, kdy byl tento systém uveden, se z tisíců nováčků stali sebevědomí jezdci. Výborný pomocník. Pokud jste však už zkušení jezdci a chcete si užít opravdové dobrodružství, tak tento malý vynález necháte doma a vychutnáte si plný potenciál stroje. Ohlédnete se na rozbouřenou hladinu za Vámi a zábava i akce může začít. Skutečnost, že skůtry SeaDOO patří k těm nejtišším, Vám ani na moment neubere na vzrušujícím zážitku.

Dáváte-li přednost romantice, pak právě pro Vás je tu luxusní a extravagantní model s označením GTX. Ukrývá 215 koní, poskytuje dvě plnohodnotná sedla a je jako stvořený k těmto účelům. Kolik žen se může chlubit pozváním na rande ve dvou na opuštěný ostrůvek? Se skutry SeaDOO žádný problém. Přichystáte čerstvé jahody, vychlazené šampaňské a společně s dekou uložíte do skladovacích prostor skůtru. Blíží se soumrak. Jen vy dva, pláž, palmy, moře a ztrácející se slunce.

Jestliže máte malé děti, pak zážitky s nimi budou zaručeně patřit k těm nejakčnějším.  Chcete vykouzlit dětský úsměv? Kupte nafukovací pneumatiku, připojte lanem, posaďte do ní děti, nastartujte a je to. Přidáváte na rychlosti, pneumatika s Vaší ratolestí hbitě tančí na hladině a maželka, pozorujíc co se na druhém konci lana děje, marně hledá brzdy.

Firma SeaDOO je světově uznávanou společností, společností číslo jedna ve svém odvětví a získává si stále větší obdiv díky své snaze neustále zvyšovat hranice možností. A když usednete za nastavitelná „řidítka“, máte příjemný pocit, protože vnímáte, že jste toho součástí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here