Fascinace: Nejluxusnější pánský doplněk je na světě

0
1338

Každý úspěšný, obdivovaný a uznávaný muž by měl mít rukávy své designové košile doplněny o manžetové knoflíčky. Právě tento významný doplněk totiž vypovídá hodně o vkusu jeho majitele. A dodává mu mimo jiné i potřebný glanc.

Historie manžetových knoflíčků sahá až do 13. století, kdy se ony „zázračné knoflíky“ u rukávů začaly vyrábět. Tato pánská ozdoba byla samozřejmě výhradní výsadou šlechty. Nositelé byli všemi považováni za absolutní gentlemany a knoflíčky byly nezbytností při veškerých obchodních jednáních. A ve světě úspěšných toto trvá dodnes…

ATELIER YOZU vznikl vyústěním spolupráce evropských klenotnických špiček a vyprofiloval se jako přední expert na manžetové knoflíčky. Spojení talentu, preciznosti a citu pro detail začal přitahovat klienty, mezi nimiž nechybí Ralph Lauren, Tiffany a mnoho dalších zvučných jmen ze světa módy a designu.

Mistři šperků jsou si velmi dobře vědomi potřeb svých nejnáročnějších zákazníků a nedávno představili naprostý vrchol. Vytvořili pár manžetových knoflíčků, které se mohou zcela zaslouženě honosit přívlastkem ,,jedny z nejdražších na světě,,. Jde o ručně vyráběné knoflíčky z 18karátového zlata. Část tvoří mamutí slonovina, lemována dvěma řadami kulatých diamantů v celkové ceně 9 195 amerických dolarů.

Veškeré doplňky, které najdete v ATELIERU YOZU, jsou dokončeny ručně a procházejí přísnou výstupní kontrolou. Zaručují tak preciznost, kvalitu i velmi dlouhou životnost. Na přání klienta je možné nechat vyrýt monogram nebo vytvořit manžetový knoflíček přesně na míru, podle návrhu budoucího nositele.

Jste-li perfekcionista se smyslem pro detail nejen během obchodního jednání, nenechte si ujít návštěvu ATELIERU YOZU, který se nachází na manhattanské Wall Street.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here