Fascinace: Nechte se hýčkat v letovisku Jet Luxury Resorts

0
1389

Toto je celá filosofie Jet uxury Resorst. Poskytnout lidem ten nejkvalitnější luxus v oblasti ubytování. Na výběr jsou klasické hotelové pobyty, hotelové balíčky, prázdninové akce a další ubytování. Host je zde vždy na prvním místě. Budou se o vás starat, jako by šlo o vlastní rodinu. Nejluxusnější ubytování, nejkvalitnější zákaznický servis a to vše v kombinaci s příznivou cenou. To je přesně to, co z Jet Luxury Resorts dělá ty nejlepší.

Jet Luxury Resorts je společnost, která poskytuje luxusní čtyř- a pětihvězdičkové ubytování v 18 hotelech v 8 destinacích celého světa. A že je skutečně z čeh vybírat: V rámci Jet Luxury Resorts můžete navštívit New York, Las Vegas, Miami, Honolulu, ale třeba i Itálii.

Nejžhavější novinkou, kterou má Jet Luxury Resorts ve své nabídce, je Casa Dos Estrellas.  Tato nemovitost v překladu znamená Dům dvou hvězd a naleznete ji v Costa Careyes (mezi Puerto Vallarta a Manzabillo) na pobřeží Mexika. Je to ekologické místo, které v sobě skrývá smyslnost, krásu a luxus v kombinaci s krásným klimatem. Toto místo je také považováno za jedno z nejbezpečnějších a nejkrásnějších koutů Mexika. Díky zachovalé přírodě se zde obdivuhodně daří například želvám.

Tato úžasně rozlehlá nemovitost zahrnuje šest velkých ložnic s výhledem na kouzelný oceán. Samozřejmě tu nechybí klimatizace, prostorné koupelny, toalety komfortně rozděleny na ženy a pro muže. Všechny pokoje mají vlastní střešní terasu, na které se můžete slunit nebo si užívat krásného výhledu a čekat na západ slunce.

Celý dům je perfektně vybaven pro potřeby každého náročného zákazníka. Naleznete zde posilovnu, stolní tenis, tři kajaky, možnost zahrát si klasické šipky, Wifi dostupnou po celém areálu, fax, mediální místnost s plazmou a satelitem, DVD, videokazetami, laserovými disky, CD a rozlehlou knihovnu. Dalším skvělým vybavením je velký bazén a jacuzzi až pro 12 lidí.

K domu náleží také soukromá pláž, na kterou se dostanete přes přilehlé schodiště. Když budete mít chuť, můžete si zahrát i golf na jednom z nejkrásnějších hřišť na světě, které je vzdáleno jen 40 minut od domu. Tenisové kurty jsou také k dispozici blízko domu. Nacházejí se v hotelu Careyes vzdáleném pouze 5 minut.

Kdybyste se náhodou v tomto úžasném hnízdečku nudili, i v okolí je mnoho příležitostí k zábavě. Nedaleko jsou restaurace, Biologické centrum UNAM a Biosferická rezervace Cuixmala- Chamela, hotel El Tamarindo, Cuixmala – panství sira Jamese Goldsmitha a další.

Pokud tedy potřebujete skutečný relax a hýčkání, může být Casa Dos Estrellas tou pravou volbou. Nebo si vyberte z jiných nabídek Jet Luxury Resorts – zn. Luxus zaručen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here