Fascinace: Monaco Yacht Show 2011

0
1497

 Monaco Yacht Show 2011 byla opět příležitostí, kde se setkávájí špičky jachtového průmyslu z celého světa. Předvádí se zde nejnovější technologie, luxusní vybavení i exkluzivní rafinované doplňky. To vše úžasně složené do nových konceptů budoucnosti i skvělých fungujících stálic. Monaco Yacht Show precizně vybírá jen nejlepší produkty. A rozhodně zase bylo na co se dívat.

Jednou z vážených krásek byla jachta Hodgdon, designovaná Michaelem Petersem. Tento 40 metrů dlouhý koncept by měl poskytnout ubytování pro 8 osob. Jedna kajuta patří kapitánovi, dvě další kajuty jsou pro vážené VIP hosty a ještě zde najdete dvě dvoulůžkové kajuty, každá z nich má samozřejmě vlastní koupelnu. K dispozici je kompletní servis v podobě kuchyně, jídelny, salónu, společenské místnosti a nesmí chybět vířivka. Architekt a designer Michael Peters je na svůj koncept Hodgdon velmi hrdý, vždy se snaží zachytit atmosféru na přání klienta.

Pro designera Rolanda Friedbergera byla přehlídka Monaco Yacht Show 2011 velkou výzvou. Představil zde svou první motorovou jachtu jménem Proxima. Nechal se inspirovat budoucností a výsledek je více než povedený. Čisté linie s elegantními jemnými přechody vévodí této sportovní jachtě s mužským potenciálem. Celý design konceptu Proxima je velmi nadčasový a elegantní. Neuvěřitelně efektivně zde bylo zvládnuto propojení obytného prostoru s okolním oceánem. Velkorysý pocit ještě umocňují panoramatická okna.

Vše je navrženo neuvěřitelně účelně, aby pobyt zde byl co nejpříjemnějším zážitkem. Pokud se někdy dostanete na tuto jachtu, budete po celou dobu plavby jen hýčkáni. Útulnou atmosféru dotváří rozsáhlé osvětlení s nastavitelnými módy, pohodlné rozsáhlé pohovky, bazén až pro 7 osob, bar s obsluhou, zrcadlové doplňky, a další. Vše je pojato velmi stylově a sympaticky.

Další okouzlující kráskou je superjachta E&E (ex Jasmin II). Design byl navržen luxusní interiérovou společností Art Line Studio, pro kterou byl interiér velkou výzvou a s výsledkem je významně spokojena. Skutečně je na co se dívat. Na Monaco Yacht Show byla představena a v zimě již bude k dispozici k pronájmu. Společnost Art Line Studio navrhla ideální interiér, který je dokonalým spojením funkčnosti a emocí.

Jachta je použitelná jak pro soukromé účely, tak pro společenské události. Interiér je velmi útulný ve stylu moderní elegance. Pro dekor byl zvolen materiál luxusní Indian Apple s vysokým leskem. V kombinaci s bílými tóny kůže, malbou a zlatými doplňky vzniká neskutečné souznění.

To byla jen malá přehlídka hvězd Monaco Yacht Show 2011. Pokud patříte k jachtařským nadšencům a u této příležitosti jste chyběli, začněte plánovat a chystat se na příští ročník. Návštěva na této události je pro vás nezbytností.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here