Fascinace: Dovolená snů na ostrově u břehů Bora Bora!

1
1572

Nenápadného ostrůvku, vzdáleného člunem pouze několik minut od opěvovaného Bora Bora ve Francouzské Polynésii, se ujal řetězec luxusních hotelů Sofitel, který se může pochlubit cestovatelskými ráji na pěti kontinentech. 150 metrů dlouhý a 70 metrů široký ostrov se v roce 2009 stal součástí plážového resortu Marara Beach, a toto spojení začalo psát nové kapitoly oblíbeného turistického cíle Sofitel Bora Bora Marara Beach & Private Island.

Na ostrově byste napočítali celkem 30 bungalovů, postavených v domorodém stylu Francouzské Polynésie se zřetelným nádechem technologií a luxusu západní civilizace. Bungalovy s překrásným výhledem na okolí jsou rozprostřeny po celém ostrově – na úbočí Mount Otemanu, na pláži a největší pozornost zřejmě přitahují ty, které stojí přímo na vodní hladině. Chatky vystavěné na dřevěných kůlech mají průhledné podlahy, aby hosté mohli obdivovat podmořský svět přímo ze svého pokoje. Pestrobarevné rybky už pouze dokreslují paletu zelených odstínů místní flóry, tyrkysových až tmavomodrých tónů vodní hladiny a světle béžových písčitých pláží.

„Možnosti pro okouzlení jsou zde neomezené. Jednoduše můžete sledovat západ slunce se sklenkou vychlazeného šampaňského v ruce, koukat se na oblíbený film přímo pod hvězdami nebo si vychutnat polynéskou večeři pod světlem hořících pochodní a barevných svíček, dokreslenou místními kostýmy a tanci,“ říká manažerka pro Francouzskou Polynésii Lisa Coakley.

Sofitel Bora Bora Marara Beach & Private Island vám ve volném čase zkrátka přichystá skoro všechny aktivity, na které si vzpomenete. Navštívit můžete dvě restaurace a dva bary, vinný sklípek, lázně i plavecký bazén. Na své si přijdou milovníci potápění, rybaření i plachtění a tyto zážitky budou umocněny tím nejkouzelnějším prostředím, jaké si dokážete představit.

„Naším přáním je vytvořit nezapomenutelné momenty a pro to neexistuje lepší místo než Bora Bora – jedno z nejkrásnějších a nejvíce inspirativních míst na zemi,“ dodává Coakley.

1 komentář

  1. Taky chci svůj soukromej ostrov:) bych se oněj staral, maximální ekologie, pronajímal a jezdil na dovču:) třeba půl roční:) jéé nádhera:)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here