Exkluzivní dovolená: Buďte hosty v hotelu Giorgio Armani

0
1278

Již minulý týden došlo k slavnostnímu otevření prvního Armaniho hotelu. Armani se ale musel podřídit bláznivému sopečnému řádění na Islandu, které přerušilo letecký provoz. Své první hosty uvítal ihned po jeho opětovném otevření. Tento hotel je skutečně jedinečný, každičký detail totiž navrhoval samotný Giorgio Armani.

Hotel zasahuje do patnácti pater nejvyšší budovy světa Burdž Chalífa a skládá se ze 160 pokojů. Velikost apartmánů by se měla pohybovat v rozmezí 100 – 215m2. Ceny pokojů se potom budou pohybovat od 800 dolarů, vyšplhat se ale mohou až na 2500 dolarů. Dražší pokoje budou prostornější, s výhledem na Dubaj. Další rozsáhlé prostory přepychového hotelu jsou věnovány na banketová a konferenční setkání.

Přímo v srdci hotelu se můžete nechat unášet uměním slavného Itala. Jsou zde situovány hned tři hlavní prodejny s úžasným Armaniho zbožím. Prvním z nich je Armani Dolci, která může nabídnout úžasný výběr všech italských sladkostí. Další pohádkovou prodejnou je Armani Fiori, což je svět květin. Naleznete zde nejrůznější květinová aranžmá, která navrhl, kdo jiný, než samotný Giorgio. A poslední z trojice krásných obchůdků je klasika od Armaniho. Naleznete zde módní doplňky, kterým neodoláte. Jsou tu k mání hodinky, parfémy, kabelky…

V hotelu je vše perfektně vyladěno do požadovaného stylu dle Armaniho. Každý pokoj, každý člen personálu, chodby i restaurace hotelu, vše je dokonale vydesignováno, aby se každý host cítil jako na módní show. Restaurace v hotelu mohou nabídnout široký výběr ze světové kuchyně. Můžete si zde vybrat z japonské, indické, středomořské i italské. Celý tento koncept má představovat kosmopolitní výraz města. Záleží na mlsném jazýčku vážených hostů.

Veškeré vybavení pokojů je vyrobeno na míru. Luxusní módní styl doplňuje funkční stylový materiál. Jistě lze předpokládat, že Armaniho klienti nebudou hledět na cenu ubytování, ale budou si užívat poskytnutého luxusu a kvality uznávané módní značky.

Že se italský módní návrhář nespecializuje pouze na oděvnictví a módní doplňky, na to už jsem si zvykli. Skutečnost, že jeho další působení bude od navrhování nábytku směřovat přímo k otevření sítě luxusních hotelů po celém světě, tak to je opravdu bomba.

Přepychový hotel v režii Armaniho není posledním, který byl otevřen. Na své si přijdou především krajané známého Itala, ale také i všichni Evropani. V roce 2011 se totiž můžeme těšit na druhý hotel Armani, který bude otevřen v Miláně a ani to nebude konec slavné značky Giorgio Armani. Luxusních Armaniho hotelů se plánuje otevřít celkem deset.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here