Eden Rock: šest hvězdiček – ultraluxusní hotel v Saint Barth

0
1737

Zdaleka nejvíce trendy je vila Big Beach House. Moderní design se uplatňuje ve veškerém zařízením, Jane Matthews při výběru dekorací rezolutně trvala na nejnovějších trendech. Potěší vás elegantní křivky nábytku, rafinovaně zvolené barvy a luxusní textilie. Aby byl pobyt ve vile Big Beach House dokonalý, je vám k dispozici  soukromý bazén, vířivka a samozřejmě terasa s výhledem na tyrkysově modré moře.

Moderní směry architektury vás příliš neoslovují? Nevadí, zvolte si k ubytování vilu Rockstar. Je daleko tradičněji zařízená. Navíc budete mít k dispozici soukromé nahrávací studio a malý taneční sál.

Zbožňujete bezprostřední blízkost moře? Výborně, právě pro vás hotel Eden Rock připravil chatičky „Garden Cottages“. Jsou umístěné přímo na pláži a zároveň vás od hotelového  baru a restaurace nebude dělit víc než pár kroků. Vychutnejte si chutné filé z místní ryby mahi-mahi, jejíž maso je téměř průsvitné. Nebo si užijte fantastického humra na vodním melounu.

Hotel Rock Eden věnuje zvláštní pozornost speciálním přáním svých hostů. Pokud plánujete na ostrově oslavit některou zvláštní příležitost, nebo chcete jen manželce udělat radost romantickým dárkem, jste na správném místě. Personál hotelu pro vás připraví romantický košík, který může zahrnovat šampaňské, čokoládu, francouzský sýr nebo čerstvé tropické ovoce. A samozřejmě květiny – malé kytice, velké kytice i květinová výzdoba celého pokoje – vše je možné. Můžete si objednat párty čepice a balónky či romantické svíčky a masážní olejíčky. Dokonalost vyžaduje péči a čas, proto nezapomeňte svoji speciální objednávku zamluvit alespoň 24 hodin předem.

Za nocleh v hotelu Rock Eden zaplatíte od dvanácti tisíc korun, přičemž ale minimální pobyt jsou tři noclehy. V ceně je zahrnut i VIP transfer z letiště do hotelu. Více informací, kontaktní údaje a údaje pro rezervaci pobytu najdete na  webových stránkách hotelu: www.edenrockhotel.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here