Alexander Amosu: Luxusní oblek za miliony!

0
1710

Alexander Amosu, návrhář bohatých a slavných a zakladatel značky Amosu Luxury Ltd., chtěl údajně vytvořit něco úplně exkluzivního, luxusního a působivého. Něco, co nevytvořil nikdo před ním. „Cokoliv dělám, musím udělat alespoň desetkrát lépe, než ostatní,“ říká designér.

Několikaciferná částka ostatně už jistý stupeň exkluzivity zaručuje. Za 2,13 milionů korun získá zákazník nejen oblek, ale zároveň i nevídaný krejčovský servis, který nikdo jiný neposkytuje. Alexandr Amosu se svými krejčími přiletí za zákazníky kamkoli, pouze aby si zaznamenali jejich míry a upravili šaty, aby dokonale seděly.

Kromě toho se zájemce může těšit na další bonusy. Mezi ně patří hodinový let soukromým letadlem kdekoli na světě od společnosti Cloud9, roční servis investiční společnosti Cheviot Asses Managment a nepřetržitou službu pro cestovatele Global Concierge service.

Nic z těchto služeb navíc by však nemělo odtrhnout pozornost od samotného obleku. Amosu spolupracoval s prestižním výrobcem látek Fredericem Dormeuilem. „Je skvělé být součástí tohoto projektu. Ten produkt je opravdu unikátní,“ říká obchodní ředitel Dormeuil collection. Tato rodinná společnost funguje od roku 1842 a je synonymem naprosté elegance a luxusu. S více než 150letou zkušeností a neskutečným vlivem v módním světě si Alexander Amosu zřejmě nemohl vybrat lépe. Dormeuil dokonce slibuje osobní dozor nad celým procesem tvorby látky.

Vzácné materiály získané z vlny zvířat chovaných v jejich přirozeném prostředí dovolují vytvořit pouze 300 takových obleků. Nejdražší vlna světa qiviuk pochází z arktických pižmoňů, na tkaní byla dále použita vlna z lamy vikuni, která se dá získat pouze jednou za tři roky a jemné vlákno z náhorních plošin v Himalájích. Kombinace těchto vláken dává dohromady látku s názvem Vanquish II, jeden z nejluxusnějších materiálů světa. Knoflíky byly vyrobeny z osmnáctikarátového zlata a osazeny diamanty.

Amosu si je vědom finanční krize, přesto věří, že po luxusním a exkluzivním zboží je stále velká poptávka. „Pro takový produkt stále existuje množství potenciálních kupců: sultáni, šejkové, princové a miliardáři. Lidé, kteří budou nosit Alexandra Amosu se chtějí oblékat do těch nejlepších šatů světa.“

Podle jeho slov už má již první oblek svého kupce. „Nemohu však prozradit koho,“ dodává návrhář. Personalizované obleky přesně podle přání zákazníků, a to jak pro muže, tak i pro ženy, si zájemci mohou objednávat od 23. dubna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here