Hotel Cadran: Pohlazení smyslů nedaleko Eiffelovky

0
1203

Architekt a dekoratér Olivier Gossart při tvorbě interiérů hotelu Cadran myslel hlavně na pohodlí návštěvníků. Mnoho svých nápadů uplatnil při hrách se světlem, které dokáže zcela proměnit atmosféru pokoje. Čela postelí jsou vybavena variabilním osvětlením, které střídá odstíny různých barev. Pohodlí při čtení dodají futuristické bodové lampy a koupelny ožívají nevšedními různobarevnými světly. Nemůžete najít svůj pokoj? Sklopte zrak! Čísla pokojů jsou zasazena přímo do podlahy, jsou nasvícená a umocňují futuristické prostředí hotelových chodeb.

Hotel Cadran nabízí čtyřicet pokojů ve standardní i superior kategorii a jeden apartmán. Design vybavení pokojů používá spíše tradiční tvarosloví. Naopak použitá barevná škála je naprosto moderní – odstíny šedé jsou akcentovány oranžovou, nebo barvou zeleného jablka.

Příjemný hřejivý styl pokojů kontrastuje s designem již zmíněného čokoládového baru. Architekt zvolil pro tento úžasný kout hotelu Cadran dekorace ve stylu pop art. Živé zářivé odstíny a fuchsiová barva na zdech excitují vaše smysly a povzbudí vaše chutě. Pusťte se do objevování světa čokoládových fantazií.

Hotel Cadran je první skutečně moderní butik hotel v  7. pařížském obvodu. Umožní vám plnohodnotně poznat tuto luxusní část Paříže plnou umění, kultury a historie. K Eiffelově věži je to skutečně jen pár kroků. Několik minut chůze vás dělí od Invalidovy, Rodinova muzea, Musée d’Orsay a Champs Elysées. Trh v Rue Cler, který je otevřen denně a je jen kousek od hotelu, vám představí širokou škálu tradičních francouzských produktů.

Útulná a elegantní atmosféra hotelu Cadran evokující vysněný sladký domov je ideální k pobytu v Paříži, který si skutečně vychutnáte. Za jednotlivé pokoje zaplatíte od šesti do dvanácti tisíc korun. Bližší informace a rezervace jednotlivých pokojů najdete na webových stránkách hotelu www.paris-hotel-cadran.com.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here