Dvě obálky v našich životech

0
1655

Zkuste si jen na chvíli představit následující situaci. Ihned po narození dostanete od někoho do rukou dvě obálky? Každá z nich obsahuje pokyny, kterými se máte v životě řídit. V první je dlouhý seznam úžasných věcí, které můžete získat, jestliže budete jednat v souladu s vlastní intuicí a rozumem a využili ho ke správným rozhodnutím. V druhé obálce je ještě delší seznam následků, které vás potkají v případě, že svůj potenciál nevyužijete pro správná rozhodnutí. Pro kterou byste se rozhodli?jdesi

Předpokládám, že pro tu první. Kdo by také chtěl prožít nenaplněný, nudný až skoro smutný život? Chceme si ho přeci vychutnat plnými doušky, vyzkoušet všechny možnosti, které nabízí a každý den mít důvod se usmívat.

„Život začíná právě teď.“ autor neznámý

Dobrá zpráva pro všechny, tyto obálky, aniž si to uvědomujeme, nosíme stále při sobě. Záleží stále jen na nás, kdy jejich kouzlu zase uvěříme. Můžeme totiž mít všechny ty úžasné věci, které život nabízí, za předpokladu, že se rozhodneme tu druhou obálku definitivně roztrhat a zničit. Zapomeňme na pochyby, obavy a strach. Dívejme se na svět, jaký by mohl být. A pak takový bude. Vždy totiž záleží jenom na našem úhlu pohledu. Nenechme si ho ovlivňovat pohledem ostatních, jsme jedineční a náš pohled také.

„Vydej se s důvěrou za svými sny a žij život, jaký sis představoval.“ H. D. Thoreau

Jediné co musíte udělat je se na chvíli zaposlouchat hluboko do svého nitra a objevit své poslání a vášeň, pak se jí naplno věnovat a vše krásné přijde samo. Důvěřujme své intuici, ta nás totiž vede správným směrem a ukazuje cestu. Zapomeňte na tichý hlas uvnitř hlavy, abyste byli rozumní, zapomeňte i na rady ostatních, co byste měli dělat! Protože teprve, když jednáte v souladu s vaším snem, začnou se dít ve vašem životě zázraky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here