Dokonalá dovolená v Cabo San Lucas

0
1629

Dokonalý odpočinek a relaxace. Hacienda Beach Club & Residences v Cabo San Lucas je vám k dispozici v každou roční dobu. Ať je jaro, léto, podzim nebo zima, Cabo San Lucas má vždy co nabídnout. Stačí jen udělat rezervaci, sbalit kufry a odcestovat do jednoho z nejmalebnějších míst na zeměkouli. Cabo San Lucas se nachází v jižním cípu kalifornského poloostrova v Mexiku.

Cabo slibuje mnoho zábavných aktivit, které máte všechny na jednom místě. Zážitek budete mít z plavání s delfíny, ale mnoho zábavy si můžete užít i při válení se na pláži nebo při romantické večeři s výhledem na Cortezské moře. Mnoho zábavy přináší také noční život a nákupní zóna, což bude plusovým bodem především pro ženy. Pro odvážnější povahy je určeno rybaření, potápění nebo pozorování velryb.

Ubytování v tomto úžasném prostředí je pohádkou, čeká na vás kombinace luxusu a překrásné přímořské krajiny. Nově vybudovaný hotelový komplex stojí na tom samém místě jako historická hacienda. Před padesáti lety to byla pouze opuštěná rybářská oblast, nyní se z ošklivého kačátka stává krásná labuť, která bude láká turisty z celého světa.

Při ubytování je na výběr z obrovské spousty možností. K dispozici je až 109 ubytovacích jednotek včetně 16 luxusních přímořských vil. Vybírat můžete podle velikosti od jedné do čtyř ložnic, vše je plně vybaveno. Také je tu možnost využití krásných bazénů. Nudit se zde jen tak nebudete. Užívat si můžete fitness nebo spa centra, ochutnávky tequily nebo pláže v Beach klubu.

Relaxu si zde užijete do sytosti. Válet se můžete v jednom z bazénů nebo střídat příjemné jacuzzi a při tom sledovat blízké moře. Při tomto nicnedělání si ještě užijete široké nabídky vynikajících drinků, které jsou součástí bazénového servisu. Také můžete navštívit DK´s Bar, jenž je speciální úžasným výhledem na oceán.

Když už vás lenošení přestane bavit, je čas si zapůjčit kajak nebo zajet na bananaboat expedici, kde si užijete mnoho zábavy a zažijete možná i nějaké to dobrodružství. Rušný přístav, který je plný rybářů i soukromých jachet, ale nabízí i klidnou pláž, kde budete nasávat pozitivní energii. Tu můžete získat i na józe, pilates, v sauně, parní lázni nebo na skvělých masážích.

I pro vaše děti je zde mnoho příležitostí, jak skloubit příjemné s užitečným. Dětský koutek je určený pro děti do dvanácti let a nabízí mimo jiné i vyrábění oblíbených narozeninových piňat. Dálé se vaše dítě může zapojit do lekcí španělštiny, umění a řemesel. Pro ty náročnější jsou zde k dispozici i hry Playstation.

Hacienda Beach Club & Residences v Cabo San Lucas poskytuje skutečně kompletní menu pro každého náročného zákazníka. Skvělé ubytování s nejrůznějšími aktivitami a zábavou vás přivedou na jiné myšlenky. Pokud potřebujete relaxovat sebe i svou rodinu, Cabo San Lucas je jasnou volbou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here