LOVE: Luxusní řada snubních prstýnků od Very Wang

0
1684

Ženám tak (alespoň na chvilku) odpoutaly nové šperky pozornost od čtení článků a kvízů z dámských magazínů, které nesly titulky jako Je vám nevěrný?”, “Nemáte se raději rozejít?”, či “A miluje vás ještě?”.

Jak je to možné? Protože je to přeci ta Vera Wang, zaprvé. Známá a uznávaná návrhářka čínského původu, která si vším, co dělá, plní svůj americký sen. Vera Wang, která se zaměřuje na byznys se svatebními šaty (v jejích modelech se například vdávala Ivanka Trump, Kate Hudson, Mariah Carey, Jennifer Lopez a mnoho dalších krásných VIP nevěst). A Vera Wang, která dělá z žen v mžiku princezny.

A zadruhé, protože nová kolekce zosobňuje ten nejsilnější cit na první pohled. Kolekce šperků obsahuje na padesát druhů snubních prstýnků se safírovým nápisem Love. Jsou vyrobené ze 14karátového zlata, různého množství drahokamů a startovací cena jednoho prstýnku začíná na 650 dolarech. Speciálnímu designu podlehlo i balení – luxusní semišová kulatá krabička s iniciály autorky VW. V prodeji mají být prstýnky už začátkem října a své drahé polovičce je budete moci pořídit v klenotnictvích zatím jen ve Spojených státech, či si je objednat na míru online.

S kolekcí Love budiž mužům odpuštěno veškeré příkoří. Budiž odpuštěny veškeré rozepře a nesoulady. ANO je ta jediná možná odpověď. Snubním prstýnkem Love žena získá lásku, která nerezaví a vydrží se blýskat věky.

Je ale dost dobře pravděpodobné, že svatební kolekcí prstýnků chtěla slavná návrhářka říct něco docela jiného. Například že manželství mezi partnery potřebuje silné pouto (prstýnek na prsteníčku, tedy na prstu srdce) a také umění neustále vyjadřovat to, co k druhému cítíme: tedy LOVE!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here