CEFI: Rozvoj osobnosti a finanční gramotnost zdarma!

0
1654

CEFI neboli Centrum finanční inteligence je nový projekt, jehož cílem je dostat hlouběji do podvědomí co nejvíce lidí jak finanční gramotnost, tak rozvoj osobnosti. Tedy oblasti, jež společně kráčí ruku v ruce. Jelikož rozdělíme-li tyto oblasti a nebudeme-li rozvíjet vzdělání v obou těchto oblastech, vždy se znenadaní zjeví jistý problém.

“Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí.” – Zig Ziglar

Tak zní motto centra, jež shrnuje to nejpodstatnější. Nepotřebujete být v současnosti žádným profesionálem ani na jednu z těchto oblastí, právě naopak. Je nutné nebát se učinit první krok. Neučiníte-li totiž první krok, výšlap na jakýkoliv vrchol již není vaší starostí!

Za semináře není třeba platit horentní sumy, jak je zvykem – většina seminářů je zdarma, což je hlavním oborem působnosti CEFI. Dále jsou v nabídce placené semináře a workshopy, komerční semináře a promítání filmů. Bystří čtenáři si jistě na název tohoto projektu moc dobře vzpomínají. Před několika týdny vyšel na našich stránkách článek o semináři Tajemství a Ho’oponopono. A hádejte, kým byl pořádán?

Jistě vám teď běhají hlavou otázky, kdy je možné přijít na seminář a o CEFI dozvědět více? Potěšíme vás – již v sobotu 18.12.2010 máte možnost přijít na speciální vánoční seminář zdarma, na kterém se bude podílet i zvučnější jména – například Emanuel Krása, Glenn Estrabillo (který školil již i vrcholný management giganta Procter & Gamble) a navíc speciální host.

Další velice blízkou akcí je Silvestr 2015, konaný 31.12.2010. Jeho zvláštností je, že se na této vskutku originální akci přenesete do roku 2015 a vcítíte se do role toho úspěšného člověka, jímž se toužíte stát. Budete se bavit s ostatními, co vše se vám i jim během posledních 5 let podařilo dosáhnout. Že si to nedovedete představit? Jak toho tedy ale toužíte dosáhnout? Přijďte si užít jedinečný zážitek na konci roku, těšíme se na vás! Více informací a přihlášky na semináře naleznete na www.cefi.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here