Auberge du Soleil: Nejromantičtější restaurace na světě

0
1526

Slunná Kalifornie a známý vinařský region Napa Valley. To je kombinace, kde se romantice rozhodně nevyhnete. A právě zde leží luxusní pětihvězdičkový hotel Auberge du Soleil s širokými wellness službami a restaurací, která nabízí kouzelný výhled právě na pláně Napa Valley.

Auberge du Soleil jako restaurace byla vytvořena v roce 1981 vizionářem a restauratérem Claudem Rouasem. Popularitu v této oblíbené lokalitě nebylo těžké získat. Specialitou je zde samozřejmě víno. K dispozici je široká nabídka vinného lístku someliéra Krise Margeruma. Vybírat můžete z toho nejlepšího, co nabízejí místní i sousední vinice.

O prvotřídní večeři se vám postará šéfkuchař Robert Curry, který jen hýří bohatými zkušenostmi ve vysoké gastronomii. Všechny pokrmy se skvěle doplňují s nabízenými víny. Je zde evidentní naprostá symbióza a souznění. Vše je do detailu promyšlené. Doplněním úžasné večeře se sklenkou prvotřídního vína je také pojetí interiéru.

Koncept restaurace je stylizován do přírodních materiálů. Dřevo zde hraje svou velkou úlohu při tvorbě atmosféry, která je rozhodně jedním z nejdůležitějších aspektů celkového dojmu. Dřevo doplňují i další teplé materiály a vše je harmonicky sladěno. Stěny restaurace zdobí obrazy s abstraktními malbami. Nenajdete tu žádné výstřednosti, jen stylový a kvalitní luxus.

Jestliže se vydáte do této krásné restaurace, jistě spojíte příjemné s užitečným a nepohrdnete ani skvělým luxusním ubytováním, které Auberge du Soleil nabízí. Všechny pokoje jsou inspirovány středomořským stylem v kombinaci se současným uměním. A platí zde to samé jako v restauraci, přírodní materiály i barvy, které tvoří útulné prostředí. Zkrátka klasický luxus, který ocení každý náročný host.

Během pobytu jistě neodoláte a využijete některých spa služeb, které pětihvězdičkový hotel poskytuje. Jedná se o procedury, které využívají především místních produktů. Skutečné hýčkání vás čeká v apartmánu Melisse. V tomto apartmá si se svou drahou polovičkou užijete krásné chvíle u vlastního krbu, vyhřívaného bazénu a dalších vychytávek, které budete mít jen pro sebe.

Auberge du Soleil ve wellness nabízí samozřejmě mnohem víc. Vybírat můžete od péče o pleť přes manikúru až k masážím a ovocným procedurám. Produkty lze zakoupit i v hotelovém butiku. Aktivně také můžete navštívit hodiny jógy. Na výběr je samozřejmě i z oblíbených balíčků.

Auberge du Soleil je úžasný pětihvězdičkový hotel s nejromantičtější restaurací. Jeho návštěvou nezkoušíte nepoznané, ale sázíte na ověřenou kvalitu bez kompromisů. Nudit se zde skutečně nebudete, jeho návštěva rozhodně stojí za to.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here