Longitude 131 °: luxusní hotel v srdci Austrálie

0
1947

Bivakování pod širým nebem uprostřed australské buše patří mezi zážitky, které potěší i nejnáročnější cestovatele vyhledávající vzrušení po celém světě. Luxusní, ekologický hotel Longitude 131 ° leží na hranicích národního parku Uluru-Kata Tjuta. Obrovská okna v místnostech hotelu nabízejí nezapomenutelný panoramatický výhled na slavnou lokalitu Ayers Rock.

Každý z patnácti pokojů je pojmenována po některém ze slavných a velkých dobrodruhů. Malé množství pokojů zajišťuje klid a nerušený pobyt, svoji úžasnou zkušenost budete sdílet jen s malým počtem dalších návštěvníků. Pokoje jsou zastřešeny bílým plátnem, které je napnuto na centrální žerdi uprostřed místnosti, a vytváří nádherný baldachýn. Nevšední design doplňují i ryze praktické vymoženosti. Všechny pokoje jsou vybaveny přístupem k internetu, což je v srdci buše skutečný luxus. Střechy pokojů mohou být navíc snadno roztaženy a návštěvníci mohou strávit noc pod hvězdami.

Ayers Rock se nachází v jedné z nejvzdálenějších lokalit Austrálie. Toto dechberoucí místo se může celoročně chlubit úžasnými a jedinečnými přírodní divy. Pracovníci hotelu vytvořili unikátní biologický kalendář, takže budete mít jistotu, že jste neminuli ten nejvíce ceněný přírodní zázrak. Před návštěvou se můžete ujistit, co je právě v sezóně.

Uluru a Kata Tjuta jsou plné strhujících důkazů o fascinující kultuře, kterou má možnost prozkoumat jen málokdo. Ať už strávíte svůj čas studiem starobylého kulturního dědictví původních obyvatel, nebo zkoumáním ohromující flóry a fauny s odbornými průvodci, tváří v tvář této neodolatelné zemi nezůstanete lhostejní.

Hotel Longitude 131 ° vám umožňuje objevovat nevšední krásy australské buše. Návštěvníkům je k dispozici terénní auto s náhonem na všechna čtyři kola. Nezapomenutelný zážitek vám poskytne i pohled na národní park Uluru-Kata Tjuta z vrtulníku. Prakticky u snídaně můžete nerušeně pozorovat horu Uluru, posvátné místo domorodců.

Hotelová restaurace poskytuje stoly s výhledem do národního parku a k nim servíruje tradiční australská jídla spolu s těmi nejlepšími víny. Můžete strávit romantický večer u jídla pod hvězdami. Absence velkých zdrojů umělého osvětlení, téměř jistě jasná obloha a pohled na neznámá souhvězdí jižní polokoule vám zajistí naprosto nezapomenutelný zážitek. To je bezpochyby perfektní způsob, jak ukončit váš úžasný den plný objevů.

Hotel Longitude 131 ° poskytuje několik druhů návštěvnických balíčků. Ceny za dvě noci začínají na padesáti tisících korunách. Jediným omezením pro návštěvníky je fakt, že hotel neubytovává děti do dvanácti let.

Další informace o hotelu Longitude 131° najdete na webových stránkách www.longitude131.com.au

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here