Anichini: Nejsvůdnější lůžka královského přepychu

0
1109
Z drobečka se vstupním kapitálem 500 dolarů urostl velikán a leader svého oboru. V epoše lidstva, kdy před dvěma dekádami slovo luxus představovalo cokoliv od jízdy autobusem až po lahvičku vlasového šampónu, rozšířila Anichini hranice luxusu o textilní materiály. Dnes multimilionový byznys, opěvovaný jako nejprestižnější značka ložního prádla a luxusních domácích textilií, vstupuje do našich ložnic, aby nám prokázal, že jsme hodni královské péče.
Slovo „královské“ je zde skutečně oprávněným superlativem, uvážíme-li, že v načechraných polštářích Anichini usínají vážení hosté některých exklusivních světových hotelů (některé exempláře nalezneme dokonce i v sedmihvězdičkovém Burj Al Arab), resortů, lázní a samozřejmě i majitelé luxusních jachet. Na mnoha místech po celém světě tedy můžeme zakusit luxus s výsadou králů. Vskutku, navštívit království v některém z těchto resortů je báječné, ale co kdyby království pro změnu poctilo návštěvou náš vlastní domov, a to zcela permanentně každý den?
Ovinuti ručně tkaným kašmírem, s hlavou pohodlně uloženou v přepychově nadýchaném polštáři a tichým hláskem ze snu sváděni k probuzení. Jako by vás objímala a lehounce šimrala křídla andělů. Možná vážně svaté bytosti, ale mnohem pravděpodobněji vyhlášená jemnost tkanin, materiálů a zpracování společnosti Anichini. Prozřít z hlubokého spánku v jejich loži může být nevšední zkušeností, která přivede i ty nejnáročnější zákazníky do stavu okamžitého smyslového opojení. Pokud Anichini umí něco mistrovsky, pak je to široká škála emocí, kterou je schopna ve své „oběti“ evokovat. Od vášnivé touhy způsobené provokativní rudou v kombinaci se zemitými tóny až po bezedný klid duše v rukou nebeské modře. Po našem článku o Victoria´s Secret tedy známe další tajemství nekonečných nocí.
Lidé jsou stále častěji ochotni vydávat více a více peněz za jedinečné pocity, emoce a zážitky, což dokazuje i ohromný úspěch „firmy na zážitky“ Lindy Vavříkové.  Není tedy šokujícím překvapením, že více než čtvrtinu produkce Anichini reprezentují zcela unikátní a konkrétní objednávky na zakázku. Běžně dostupné katalogové kousky seženete v řádu tisíců. Pokud však toužíte po jednom z těch, které budou jedinými exempláři na planetě, částka se může v závislosti na náročnosti a vzácnosti materiálů vymrštit až do statisíců. Více peněz, větší výzva, ale také masivně intenzivnější požitek. Nesmíme opomenout, že specializací Anichini dnes už není pouze dekorace postelí. Do repertoáru spadají položky jako luxusní prostírání, přehozy, ubrusy a další artefakty, které umocní vizuální i smyslovou dokonalost každého domova.
Společnost Anichini je zavázána stíhání svého snu – výrobě naprosto autentických předmětů. Používá muganské hedvábí a nepálský kašmír. Samet a čalounění z Turecka. Renesanční repliky z Umbrie. Ohromující ručně vázané ozdoby z Litvy, jediné země schopné produkovat výrobky svého druhu. Společnost stále hledá nové materiály a neobjevené možnosti. Seznam stávajících i chystaných exklusivit se zdá být nekonečný. A tak se těšme, jakým neotřelým překvapením, svůdným vzorem a exotickým materiálem nám Anichini popřeje dobrou noc příště.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here