American Coach Heritage: Rezidence na šesti kolech

5
2586

Obytný autobus Heritage z produkce firmy American Coach je synonymem pro nejvyšší kvalitu a řemeslné zpracování. Žádná prázdná fráze dámy a pánové, Heritage je oficiálním luxusním obytným autobusem amerických silnic! Tento titul nosí hrdě a zcela zaslouženě, neboť péče o zákazníky je nejenom příkladná, ale naprosto ohromující! Vaše přání je doslova rozkazem a žádný požadavek není dost náročný, aby ho špičkoví řemeslníci nedokázali splnit.

Pro ty z vás, kteří máte rádi čísla, si jich několik uvedeme hned v úvodu – motor o výkonu 600 koní a objemu 15,2 litrů, délka 13,7 metrů a cenovka 636 300 USD, při aktuálním kurzu 12 160 000 Kč! 22,7 tun luxusu na chromovaných kolech poskytuje s vnitřní plochou přes 40 m² opravdový komfort. Samozřejmě tento rozměr můžete zvýšit, když vysunete jednotlivé části autobusu do boku. Poslední číslo, které je možná nejzajímavější, říká, že tento skvost si na svém pozemku a na cestách mimo něj, hýčká pouhých několik set lidí na celém světě…

Vnější vzhled vzbuzuje díky rozměrům jedinou emoci. RESPEKT! Elegantní grafické prvky dodávají typický šarm gentlemana a zářící kola zaručují dokonalou kombinaci. Když si po dlouhé jízdě odpočinete v kempu, oceníte množství schránek ve spodní části, ukrývající mnohé – od standardních úložných prostor, přes gril až po plazmovou televizi s 5.1 stereo systémem! Tady trochu odbočme a dodejme, že existuje další společnost, která se v úpravě spodních prostor vydala jiným směrem a v jejich modelech si pod sebou můžete vézt sportovní auto jako například Ferrari F430. Vězte, že pokud vznesete tento požadavek, mistr stavby řekne pouze jediné: „No problem“.
Uvnitř vás čeká komfort, komfort a znovu komfort. Sedadlo řidiče a spolujezdce má vyhřívání, masáž a 8 polohovacích směrů jejichž nastavení můžete uložit do paměti. V přední části najdeme luxusní kuchyňskou linku z masivu, kožené pohovky a jídelní kout, za který by se nestyděli ani v pětihvězdičkovém hotelu! Samozřejmostí je plazmová televize s úhlopříčkou 42” a vinný bar – s takovou výbavou bude opravdu náročné se nebavit!
V zadní části přichází na řadu ložnice. Nazývat ji „pohodlnou“ je stejné jako tvrdit, že Kleopatra byla pouze „hezká“. Akry pohodlné matrace, HD zábavní systém, koberce tak vysoké až vás šimrají pod koleny… Královská postel skýtá opravdový komfort, který si zasloužíte a když se vzbudíte, měli byste si připomenout, že jste neumřeli a ještě nejste v ráji. A jako poslední na řadu přichází plně vybavená koupelna, odkud po ranní hygieně budete jen stěží odcházet.
Přemýšlíte nad tím, jak může být příjemné užívat si všeho vybavení při jízdě rychlostí přesahující 100 km/h? Velice příjemné! Garantuje to test American Coach – vezměte šasi tohoto obra osazeného pouze motorem, na druhý konec rámu dejte niklák (ekvivalent našeho padesátníku) a nastartujte. Co se stane? NIC. Motor má tak tichý chod, že mince zůstane nehybně na svém místě. Ani provazochodec nemá lepší stabilitu!
Teď se zamyslete – kolik těchto vládců silnic jste viděli v ČR, potažmo v Evropě? Nula až žádný? Ano, tyto stroje jsou primárně zaměřené na trh v USA. A já jsem přesvědčen, že je třeba začít myslet velkoryse a ukázat našim spoluobčanům pravý význam slov cestovat se stylem! Užijte si příjemnou jízdu…

5 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den,

    vzhledem k tomu, že podobné autobusy svým účelem nejlépe splňují požadavky amerického trhu – mnoho stovek mil rovných silnic mezi velkými městy – tak prakticky žádný dovozce pro Evropu zastupující významější značky neexistuje. Tedy alespoň co se mi podařilo zjistit z emailové korespondence. Evropský trh je primárně zaměřený na obytné přívěsy a obytné přestavěné dodávkové vozy, které jsou v nejvyšších třídách srovnatelné s nejnižší třídou produkce amerických obytných autobusů. Přesto si myslím, že pokud máte vážný zájem o nějaký kousek z US, tak není problém ho tam koupit a dovézt do Evropy.

    Mějte příjemný den, Petr Gogolín.

  2. Zdravím. Tohle je vážně krásný. Nevíte někdo, jestli se dá někde v Evropě (v ČR :o) ) zkouknout? Moc děkuji Martina

  3. Dobrý podvečer pane Gogolíne,

    děkuji za Vaši odpověď. Anglicky bohužel moc dobře neumím, ale věřím, že v tomto případě půjdou výmluvy stranou. Stránky Dreamlife jsou plné úžasných článků (E. Nightingale, D. Carnegie). S radostí jsem o nich pověděla několika svým přátelům a přítelkyním. S přáním mnoha spokojených čtenářů Martina Nováková

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here