Anantara Dhigu: Nejlepší rekreační oblast letošního roku

0
1214

Na tomto souostroví můžete nalézt velké množství letovisek, z nichž jsou některá kvalitní více, jiná méně. Nás však zajímá ta první varianta, a proto si dnes řekneme něco o výsledcích letošních ocenění nejkvalitnějších letovisek, kde se na prvním místě žebříčku umístilo letovisko Anathara Dhigu.

Letovisko Anathara Dhigu naleznete na Jižním Male necelých 30 kilometrů od hlavního města Male. Jedná se spíše o menší letovisko s rozlohou 5 akrů (zhruba 450 m x 100 m), což však rozhodně nemá žádný vliv na jeho kvality. V tomto luxusním rezortu stojí 68 exkluzivních vil s vlastními plážemi, 2 bazény, 38 okouzlujících apartmánů s výhledem na moře a spousta dalších, velmi příjemných záležitostí pro co možná největší požitky.

Anathara Dhigu je jednoduše tím nejlepším místem, pokud chcete z některého relativně běžného zážitku udělat něco nezapomenutelného. Podle toho je také uspořádán seznam aktivit, které můžete v tomto letovisku vykonávat. Na prvotřídním tenisovém kurtu si natrénujete správný backhand či forhand, můžete se potopit do průzračných hloubek plných pestrobarevných rybek a korálových útesů, můžete zkrátka dělat úplně všechno, na co si vzpomenete – v rezortu Anantara Dhigu si lze klidně zorganizovat svatbu, kterou by vám záviděly i hvězdy světového showbyznysu.

V případě, že toužíte navštívit až nadpozemsky nádherný kraj plný luxusu, přírody a bezmezné pohody – vedle často navštěvovaných evropských letovisek si na svůj seznam snů připište právě Anathara Dhigu, kde se na vás budou těšit zaměstnanci bedlivě se starající o komfort všech hostů. Generální ředitel Claudia Pronk vzkazuje všem svým budoucím hostům, že umístění v již zmíněném žebříčku žádným způsobem neovlivní kvalitu poskytovaných služeb, a tak se všichni nadále budou snažit o každodenní zlepšování poskytovaných služeb.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here