6 důvodů, proč je dobré být single!

0
2259

Už vás přestává pomalu bavit, jak se vás donekonečna lidé ptají, kdy jim představíte svého partnera? Nejste v tom sami! Dnešním skoro trendem je být single a patřičně si takové výhody užívat. Měli byste vědět, že odpovědí ve stylu, nikoho nemám a nikoho si nehledám, se rozhodně nezahrabete do spodiny populace. Přinášíme několik důvodů, proč být single, užívat si to a nelámat si hlavu s tím, co řeknete lidem a co řeknou oni o vás. Pusťte hledání vhodného partnera za hlavu a soustřeďte se sami na sebe!

Ne každý touží být již ve dvaceti, třiceti a někdy i později ve vztahu, mít tři děti a klasický partnerský život. Lidé jsou různí a měli bychom to respektovat. Přestože se v médiích a společnosti často ukazuje rodina jako ideální životní vzorec, nemusí ho tak cítit všichni.

Jak se díváte na partnerství vy?

A jak vnímáte své kamarády, kteří jsou single? Je lepší rodinné zázemí, kde na vás čeká partner? Nebo byt přesně podle vašich představ, kde je klid a pánem jste vy? Pojďme si říct, že single lidé se nemusejí stydět a mohou si života užívat plnými doušky a nestýskat si u toho.

  1. Sami jste svým králem

Pamatujete, jak jste s partnerem chtěli trávit společné chvíle, ale každý měl o volném čase zcela jiné představy? Nyní jste pánem svého času a můžete se rozhodovat jen podle sebe. Naplánujte si dovolenou podle svých představ! Vyrazte s přáteli, které máte rádi a užívejte si!

  1. Nemusíte se omezovat

Kolikrát jste chtěli jít večer s přáteli, ale vašemu partnerovi se taková společnost nezdála. Vám to bylo líto a nešli jste nikam. Při vybírání nábytku jste ustoupili a společně jste koupili kousky, které nyní schováváte na půdě. Místo dobrodružství na horách jste se váleli u moře a nedělali nic. Teď je podobným ústupkům konec!

  1. Jíst tak, jak chcete, žít tak, jak toužíte

Přicházeli jste unavení z práce a doma na váš čekal partner, který si bez vás neudělal ani čaj? Nebo jste přišli pozdě, v práci jste byli čtyři hodiny přesčas a doma na vás čekala hysterická přítelkyně s výčitkou, že jste nestihli společné uklízení? Teď si můžete vařit to, na co máte chuť, v době, kdy chcete jíst a domu si můžete chodit, kdy se vám zachce.

  1. Ponožky na židli jsou vaše a volba zábavy taktéž

Pokud se vám na zemi válí špinavé tričko a přes židli jsou přehozené ponožky. V single životě vězte, že to je pouze vaše unošené prádlo a nemusíte se rozčilovat na partnery. Program filmového večera si tvoříte podle svých oblíbených žánrů a na koncerty si chodíte dle svých srdcových kapel.

  1. Ticho je blahodárné a léčí

Už máte po krk nekonečných hádek a křiku? V single životě si takový domov nepěstujete. Ticho vyplňují přátelé, oblíbená hudba, návštěvy, filmy a vaše rozhovory po telefonu. Nikdo vás nemusí rušit a stresovat zbytečným hlukem.

  1. Není nad vlastní design a styl

Zařizujete si vlastní byt a těšíte se, jak si ho vyladíte do puntíku? S partnerem budete muset uvažovat společně a dojde k mnoha kompromisům. Pravděpodobně si do svého hnízdečka přinesete i kousky, které se vám nebudou moc líbit. Pokud žijete sami, můžete si rekonstruovat podle svých představ.

Věřte, že pokud budete chtít partnera, tak si ho jednou najdete. Prozatím si však sněte o jeho ideální podobě a žijte svůj samostatný a nezávislý život!

© Barbora Mikysková

Čtěte také: Trápí vás samota?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here