Žít podle toho, jak to cítíme, nebo jak by se žít “mělo”? Festival Evolution má jasno

0
2013

Přemýšleli jste někdy nad tím, jestli žijte opravdu tak, jak si přejete, nebo jen plníte očekávání ostatních? Uvědomit si, kam vlastně směřujete, vám může pomoci Festival Evolution. Ten můžete navštívit o víkendu 20. – 22. března na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Často nás u toho drží vzorec „myslet na sebe = jsem sobec”. Myslet na sebe je ale o něčem jiném. Znamená to být v souladu sám se sebou. S tím, co cítíme, aniž bychom si to vyčítali, nebo se k ostatním chovali bezohledně. Takové nastavení přináší vnitřní klid a pozitivní naladění. Vydat se na cestu k sobě chce kus odvahy a dávku trpělivosti, odměnou za každý malý krok na této cestě je hřejivý pocit uvnitř nás. Takto to vidí Marcela Avramopolu, která je propagátorkou zdravého životního stylu a somatickou koučkou. Ta věří, že vše souvisí se vším a že i malá změna má velký smysl. Její přednášku a workshop můžete navštívit právě na Festivalu Evolution.

Nebude to však pouze její přednáška, která v rámci osobního rozvoje stojí za návštěvu. Inspiraci, jak otevřít dveře k uskutečnění snů přinese i přednáška Ondřeje Lakomého, nebo Lenky Líškové a Kryštofa Balaše na téma, jak funguje vědomí, podvědomí a jaký vliv mají na náš život. Mentor Vladimír Ekart vás pro změnu zasvětí do fungování našeho mozku. Jak sám říká: „Náš mozek je obrovský, vysoce výkonný nástroj, pomocí kterého vytváříme každou vteřinu, každou část své fyzické reality. Naučit se ho používat správným způsobem je otázka cviku, tak jako každá věc, co jsme se kdy naučili. Když to dokážeme, bude našich dalších 30, 40, 50 let života mít úplně jinou kvalitu.“

Jiný pohled na to, jak ovlivnit na náš život, přinese Zuzana Adam, která patří mezi nadšené propagátory Feng Shui. Pokud vás zajímá, jak uspořádat svůj byt, zahradu nebo kancelář tak, abyste pomocí úprav prostředí, ve kterém žijete, pozitivně ovlivnili své vztahy, finanční situaci a dosáhli zdravého a šťastného života, nenechte si její vystoupení ujít.

Osobní rozvoj

Ruku v ruce s osobním rozvojem jdou i další přístupy. Například Roman Mikluš, který se zabývá genetickými mapami, prozradí, jak místo a čas našeho narození předurčují genetický otisk, ve kterém lze vyčíst všechny naše vrozené dary a talenty. Povídání o tom, proč se některým lidem daří otevřít svoji mysl více a druhým méně, na Festivalu Evolution chystá horolezec a cestovatel Miroslav Caban.  Judita Peschlová zase poradí, jak můžeme pracovat s vnitřním nebo vnějším strachem. Mezi vystupujícími, kterých se vystřídá na sedmi pódiích během tří dnů okolo dvou set, ovšem nebudou chybět ani lékaři, psychologové, výživoví poradci, ekologičtí aktivisté, kartářky a astrologové.

Pokud se rozhodnete na festival vyrazit za nákupy, přijdete si taky na své!

Produkty zdravé výživy, ekologické drogerie, zero waste pomocníků do domácnosti, přírodní kosmetiky nebo udržitelné módy přijede na březnový festival představit 450 vystavovatelů z domova i ze zahraničí. Chybět nebudou ani tvořivé dílny pro nejmenší, hrací koutek s hlídáním pro děti nebo prostor pro nakrmení a přebalení miminek. A ve food zóně najdete nejširší výběr pochoutek, které potěší nejen příznivce české „klasiky“, ale také vegany, vegetariány, ale i ty, kteří se stravují bezlepkově nebo upřednostňují potraviny bez lepku.

Kompletní program včetně seznamu vystavovatelů a vstupenek v předprodeji najdete na www.festivalevolution.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here