Zasloužené peníze a skvělý pocit? Dejte lidem něco navíc

0
1395
Proč dávám do spojení pojmy kapitalismus a svět neomezených možností, zde není třeba vysvětlovat. Znamenitě zpracované argumenty vyčtete z našeho článku Válka století: Kapitalismus vs. Socialismus. Mým posláním je probrat zákon číslo jedna. Základní kámen stálého a uspokojivého úspěchu v jakékoliv činnosti, v podnikání dvojnásob. Dámy a pánové, právě pronikáme do nejniternějších principů života a podnikání.
Se zanícením se snažit o maximální přínos ostatním. Všimli jste si, že ti nejúspěšnější lidé planety jsou mistry v oboru Jak přinést ostatním více užitku? Zářné příklady si uvedeme o několik řádků níže.  Jistě, můžeme namítnout, že spousta lidí bohatne rozhodně jinak než tímto způsobem. Ale přátelé, jsme na stránkách Dreamlife, hovoříme zde o ZASLOUŽENÉM úspěchu. O takovém, který nepřináší jen peníze a zase jen peníze, ale který zároveň do srdce vlévá skvělý pocit a pohodu, který rozvíjí naše vztahy s ostatními lidmi. Je-li toto vaším cílem, pak je třeba postoj dejte mi svoje peníze nahradit přístupem co pro vás mohu udělat? Naučit se klást sobě samým ty správné otázky, otázky úspěšných: „Jak mohu lidem lépe sloužit? Jak jim mohu nabídnout víc? Jak mohu být světu užitečný? Co mohu udělat, aby jim mé produkty/služby více pomohly?“  Tento přístup se můžeme naučit všichni.
 Svět i náš magazín je plný příběhů hodných následování. Modelovým a především krásným příkladem je jeden z nejuznávanějších finančních guru, pan Robert Kiyosaki (čtěte zde). Až dočtete jeho příběh, můžete si říct: „Páni, jeden z nejúspěšnějších lidí planety, ten už peníze nepotřebuje, ten už přece nemusí nikomu sloužit.“ Správně, nemusí. Přesto to tak vášnivě a odhodlaně dělá! Svými knihami, svou moudrostí a leadershipem mění životy lidí doslova po tisících.
Ale PROČ to dělá, proč se stará o naprosto cizí lidi? Protože ho to dovedlo tam, kde je a zároveň si pamatuje, jaké to bylo být chudý. Proto vytrvale pomáhá ostatním! Je fenomenální ukázkou toho, jak sloužit tím, co umím, mám a mohu předat. Dalším úžasným příkladem služby druhým (jak zákazníkům, tak svým zaměstnancům), je přímo z českých luhů a hájů. Jen si přečtěte o Tomáši Baťovi a studujte jeho výroky v sekci Citáty. Získáte dalekosáhlejší obrázek o tématu, kterým společně proplouváme.
 Studujte úspěšné lidi, naslouchejte pozorně jejich radám. Čtěte náš magazín, učte se, rozvíjejte své schopnosti, udělejte cokoliv, co vás posune vpřed a udělá hodnotnějšími. Společně s vámi poroste i vaše schopnost dávat ze sebe lidem to nejlepší. Váš byznys se rozroste do rozměrů, do jakých rozvinete sami sebe! Nemusím snad ani zmiňovat dopad na finanční stránku celé věci. Čím lépe a více sloužíte, tím většího bohatství a úspěchu se těšíte, tím velkolepějších snů dosahujete, tím větší inspirací jste ostatním. A to je přece skvělé, protože díky naší inspiraci mohou ostatní bohatnout s námi.
Jako tečku na závěr pro vás máme krátké video. Věřím, že z něj mezi řádky vyčtete smysl tohoto článku. Shlédněte jej prosím dříve, než se pustíte do dalšího čtení, je to velmi důležité. Video spustíte zde. Tak co myslíte? Je Steve Ballmer nadšený? Snad se shodneme, že ano. Evidentně mu jeho zaměstnání dává něco víc než jen práci. Chcete také takové zaměstnance? Chcete, aby vaši zákazníci byli takto nadšení z vašich produktů, služeb, z vás samotných, z vaší společnosti? NA NÁS TO JE! Zažehněte ve svém podnikání to pravé zapálení pro lidi a jejich potřeby, a pak je uspokojte. Pokud se pak stanou hladovějšími, dopřejte jim ještě větší porce! Dejte jim to nejlepší, co ve vás je a já vám přeji, ať naplníte hromadnou dopravu, veřejná místa i soukromé hovory chválou a doporučeními na vaší adresu. Dejte svému úspěchu vyniknout…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here