Vykročte, čeká vás vítězství!

0
1707

Každý se narodil s obrovským potenciálem. Každý přišel na svět s určitým posláním. Uvnitř vás se skrývá talent, který je jen váš. Na vašem životě opravdu záleží, proto bez ohledu na to, co se vám v minulosti povedlo a co ne, máte možnost ještě dnes učinit prvních pár kroků na cestě k úspěchu a to k mnohem většímu, než o jakém se vám kdy snilo.

trophy-83115_1280
Ale aby se tak stalo, je naprosto klíčové, jak už bylo zmíněno v předchozím odstavci “učinit prvních pár kroků”. Na nic nečekat a zkrátka konečně začít. Znáte anglické úsloví “Winning start with beginning”? Volně přeloženo znamená “Aby bylo možné zvítězit, je třeba začít.”

Jedině čin totiž dodává slovům tu pravou váhu, umožňuje překonat překážky a zahání strach. Nespoléhejte na zkratky, zázraky a snadná řešení, protože cena za pohodlí je až příliš vysoká. Ničivé důsledky má často na svědomí nikoli špatné rozhodnutí, nýbrž nečinnost. Proto musíte překonat pohodlnou nerozhodnost a začít ovlivňovat to, co ovlivnit můžete. Musíte převzít odpovědnost za okolnosti, v nichž se nacházíte, i za konečné výsledky a sebevědomě a okamžitě jednat, kdykoli je to možné.

“Jestliže neuděláte nic, ztratíte víc, než kdybyste se rozhodli špatně.” P. Wilson

vše nakonec dokážete. Budete-li vědomě pracovat se svými myšlenkami, dokážete také vědomě utvářet svůj přístup k životu. A jakmile váš přístup dostatečně posílí, vyburcuje vás to i k činům. A činy povedou ke skutečným výsledkům a úspěchu.

Je nutné žít aktivně, oddat se činnosti, přijmout je jako způsob vyjádření. Pokud se činu nezaleknete, pokud budete jednat a postupovat v před, pak dosáhnete všeho, po čem toužíte.

“Je úplně jedno, jestli vykročíte levou či pravou nohou , hlavně že vykročíte.” J.  Hedgehog

Ten, kdo se neodhodlá k činu, zůstává pouze v říši teorie a nikdy nepozná, jaký potenciál se v něm skrývá. Ten, kdo nezačne jednat, kdo se bojí vydat se na cestu, kdo volí nečinnost, ten také nedosáhne ničeho. Proto vykročte, čeká vás vítězství.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here