Virgolini & Musci Design: Luxusní jachta Skycat ´86

0
1355

Toto italské designové studio sice není prověřeno časem, ale tento zdánlivý handicap spolehlivě vyvažuje kvalitou. Studio bylo založeno teprve v roce 2005 Paolem Virgolinim a Francescou Musci. Již po několika prvních úspěšných výsledcích ve svých projektech však byli designer a architektka oceněni. Už se nezabývají pouze oblastí námořní, ale zvládají i projekty v dalších oblastech a v mezinárodním měřítku.

Kvalita stále stoupá a pokračuje i vývoj na trhu. Nyní je společnost rozdělena na čtyři hlavní oblasti – námořnictví, architektura, průmyslový design a architektura ploch se stromy. Všechny tyto oblasti jsou podporovány vysoce kvalifikovanými spolupracovníky a partnery.

Hlavní filozofii společnosti je dokonalý výsledek bez jakýchkoliv kompromisů. Hlavní je zde orientace na kontakt s klientem. Klient se stává důležitým prvkem plánování i projektu. Jsou plněny všechny jeho požadavky a v každém kroku je následován, aby výsledný produkt byl co nejlepší.

Nový Skycat ´86 je první jachtou dalšího projektu, kterým je nová řada luxusních lodí. Pro tuto luxusní jachtu je charakteristický velký prostor vybavený moderními materiály, nejnovější technologií v kombinaci s propracovanými detaily a to vše v souladu s ekologickými trendy. Velký důraz zde byl kladen také na využití světla. Pro obytné prostory jachty je světlo hlavním prvkem, který vytváří skvělou atmosféru a prostor k relaxaci.

Když Skycut ´86 budete obdivovat zvenku, první co vás zaujme, bude velké panoramatické okno, které je dominantou celé kabiny. Okno pokračuje přes horní palubu obytného prostoru a zasahuje i do boků, kde se můžete těšit na skleněné boční zdi a dveře. Při plavbě si tedy budete neustále užívat úžasného výhledu na moře, a to jak z obývací části, tak i při odpolední kávě v jídelně. Nemusíte se ale bát, že budete svému okolí na očích. Chytrými detaily je interiér skvěle oddělen od okolního světa a i zvědavých kolemplujících.

Interiér je laděn do jednoduché elegance. Velký prostor horní obytné paluby vám poslouží jako jídelna a obývací pokoj. Dolní obytná paluba nabídne 3 velké kabiny. K tomu všemu zde naleznete ještě tři koupelny a další obývací pokoj.

Skycut ´86 je ideálním plavidlem jak pro romantickou vyjížďku ve dvou, tak pro zábavný večírek s přáteli. Všem pasažérům budete mít vždy co nabídnout.

Jste-li tedy milovníkem luxusních jachet nebo už vlastníte vše, co jste chtěli a pořád je to málo, právě pro vás je tu Skycut ´86. Klasický luxus, který nikoho neurazí, od osvědčené italské značky Virgolini & Musci Design.

A jaká bude další z nové řady luxusních lodí od Virgolini & Musci Design? Nechme se překvapit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here