Vila Rahimoana: Dovolená za pět milionů!

0
1370

S polohou v snovém Bay of Islands vyhrává tento resort tolik ocenění jako jen pouze hrstka dalších na světě. Pojďme se tedy podívat, co nás čeká… Klenot Eagles Nest, vila Rahimoana, byla otevřená v roce 2006. Jejím pozemkem je výběžek pevniny do moře a není tedy divu, že maorské slovo Rahimoana znamená „slunce nad mořem“. Rozloha 30 hektarů zajišťuje dostatek prostoru pro velkorysé myšlenky a také velmi dlouhou příjezdovou cestu. Jestli jste si někdy představovali, jak se slečnou ve sportovním autě uháníte po soukromé silnici ke své rezidenci, zde bude vaše přání naplněno.

 Majitelé plánovali, vytvářeli a stavěli tuto výjimečnou nemovitost dlouhé čtyři roky. Výsledek nevzbuzuje slabší emoce než ohromení a odpovídá tomu i cena za jednu noc – 740 000 CZK, týdenní pobyt vám tedy z konta odčerpá více než 5 milionů! Čtyři pokoje, maximální počet hostů osm. Každý pokoj je vyzdoben původním novozélandským uměním, díky kterému zažíváte opravdovou atmosféru a panoramatický výhled na celý záliv o záběru 320 stupňů dodává celému místu tu pravou jiskru.

 Samozřejmostí je bazén. V Čechách jsme známí naším bazénovým šílenstvím, kde tzv. „modré očko“, název referující k vzhledu bazénů z letadel, má na zahradě každý. Movitější se mohou chlubit několikametrovým bazénem, který přesáhne i délku 10 metrů. Takovéto „výkony“ však ve srovnání s 25 metry soukromého bazénu vypadají jako nepovedený pokud k smíchu! S decheroucím výhledem na záliv s malebnými ostrůvky na horizontu je večerní koupání při západu slunce zážitkem, za který se vyplatí převést z účtu tři čtvrtě milionu za noc…

 Nadšenci pro wellness mohou samozřejmě dále využít jacuzzi, posilovnu vybavenou nejmodernějšími stroji nebo infračervenou saunu. Po řádné relaxaci těla následuje hýčkání technologií – integrované Smart systém domácí kino s obrazovkou o úhlopříčce dva a půl metru, hifi systém v každém pokoji a technologií plně vybavená kancelář. Jakmile vás oželí moderní svět, jděte se projít třeba na soukromou pláž, která zajišťuje nejvyšší míru pohodlí a bezpečnosti.

 Čekají na vás ovšem mnohé další příjemnosti, kterých si užijete exkluzivně ve vile Rahimoana. Po příletu na Nový Zéland byste rádi ještě shlédli na nejbližší okolí z výšky? Žádný problém, máte k dispozici helipad. Chcete se projet a navštívit překrásné výhledy z útesů? Porsche Carrera 911 je vám k dispozici v garáži. Pokud jste si dali před jízdou něco alkoholického, povolejte do služby řidiče, který vám zpříjemní jízdu v Porsche Cayenne Turbo.

 Po příjemném odpoledni stráveném v okolí si udělejte pohodlí a osobnímu šéfkuchaři sdělte své přání ohledně večeře. Ke každému jídlu je samozřejmě připraven výběr z pravých francouzských šampaňských. Mezitím co čekáte na gurmánské zážitky, můžete si užívat služeb lázeňských a masážních terapeutistů.

 Pokud svoji dovolenou rádi trávíte aktivně, jistě uvítáte možnost pozorování velryb či delfínů na volném oceánu, potápění, treky po blízkých útesech nebo sportovní rybaření. Ať už budete svoji dovolenou prožívat aktivně, nebo se necháte hýčkat služebnictvem, jistě půjde o nezapomenutelný zážitek…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here