Video: Inspirujte se úspěšným příběhem Billa Gatese!

2
1554

Tentokrát však ne formou článku, nabízíme vám ke shlédnutí dabovaný dokument natočený britskou stanicí BBC a věříme, že z něj budete unešeni stejně jako my. Sobota je ideální čas na chvilku nasávání úspěchu, v klidu se posaďte a vyhraďte si necelou hodinku na elixír úspěchu. Ptáte se, jaké jsou ingredience? Nechte si vše vysvětlit v dokumentu.

Nepřehlédněte článek Bill Gates: Génius, který ovlivnil svět

Je obecně známo, že Bill Gates vynikal svou zaníceností pro počítače, vizemi budoucnosti oboru, novými přístupy k řešení běžných záležitostí a svou neobyčejnou inteligencí, hladem po znalostech všech oborů i sebejistotou správnosti své cesty a cesty určené Microsoftu. Pro podtržení jen úryvek z dokumentu, kdy bývalý výkonný ředitel IBM Jack Sams vzpomíná na schůzku s mladíkem Gatesem:

„První mi nedošlo, kdo ten mladík je, až když se posadil za stůl, pochopil jsem, že je to Gates. Během 15 minut jednání mi bylo jasné, že Gates je lepší programátor než jsem já, že je lepší právník, než můj právník a lepší technik, než moji technici.“

– Nezobrazí-li se vám video, použijte prosím tento odkaz pro přehrání videa.

2 KOMENTÁŘE

  1. Video je vloženo pod textem článku a připraveno přímo k přehrání externím přehrávačem, je možné, že v některých verzích Internet Exploreru může docházet k chybám. Proto jsme doplnili pod článek odkaz na video umístěné přímo na Stream.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here