Nové typy masáží: Osvěžení těla i mysli

0
1202

Východní tradice stále v kurzu – Ajurvédská synchronní masáž horkým olejem

Ajurvédské masáže už tu sice nějakou dobu jsou a velmi dobře je známe, ale nyní přichází v synchronním provedení. To spočívá v tom, že vás masírují dva maséři najednou, mají dokonale sladěné pohyby a pracují v naprosté souhře, čímž se zážitek z masáže i její účinek umocňuje a prohlubuje. Díky synchronnímu provedení je ajurvédská masáž považovaná za královnu mezi všemi masážními technikami. Masáž horkým olejem navíc pomáhá odstranit duševní i tělesné bloky, bolesti hlavy a poruchy spánku. Pokud potřebujete dobít baterky, doporučujeme Královskou synchronní masáž v pražském salonu Ayurmedic Ceylon, která zahrnuje 90minutovou masáž hlavy, obličeje a celého těla.

Léto se blíží, odbourejme tuky – Slim masáž bojuje proti celulitidě

Celulitida je velmi nepříjemná věc a nad každou ženou se vznáší jako strašák. Naštěstí se objevují revoluční metody, které proti ní dokážou účinně zasáhnout. A jednou z nich je i slim masáž, která se skládá z anticelulitidní kúry, která by měla potlačit nevzhlednou pomerančovou kůži. Poté následuje tepelný zábal, jenž zesiluje účinky kúry a speciální prohřívací masážní technika stimulující odbourávání tuků. Tato masáž není zrovna dvakrát příjemná, ale zato při pravidelném docházení alespoň jednou týdně opravdu funguje. Chcete-li na sobě pořádně zapracovat, vyzkoušejte cvičení a následně Slim masáž ve fitness centru I´M FIT Wellness Vysočany.

Vzrušující vůně exotiky – Speciální marocká masáž

Tato masáž má velmi starodávný původ. Měla by mít omlazující účinky na celé tělo a  podporovat vyplavování škodlivin z těla. Její podstata je rychlé tření pokožky. Energické pohyby dokonale uvolní každou část vašeho těla, a proto tento typ masáže nejvíce prospívá celkovému zklidnění organismu. Masíruje se arganovým olejem, který se vyskytuje pouze v jihozápadní části Maroka. Ten se smíchá s vybraným druhem přírodního oleje a s pomocí teplé vody se promasíruje celé tělo. Trochu připomíná klasický hammam, ale díky arganovému oleji je masáž mnohem intenzivnější. Jestli vás láká něco netradičního, 60minutová marocká masáž včetně speciálního zábalu na vás čeká v I´M FIT Wellness Fitness Vysočany.

Havajský rituál nejen pro ostrovany – Svůdná masáž vycházející z tance

Lomi lomi je původně havajský rituál, který se soustředí na duševní a fyzickou rovnováhu. Tato masáž je ideální pro dobití síly a energie, zároveň pomáhá odblokovat migrénu. Síla této masáže spočívá v použití speciálních technik, které mají základ v havajském tanci. Svým rytmickým a energickým potenciálem vyvolávají vysoký relaxační účinek. Zajímavé je, že masér nepoužívá jenom prsty a dlaně, ale i celé předloktí, což stimuluje krevní oběh a celkový lymfatický systém, odstraňuje svalovou bolest a uvolňuje namáhaná kloubní spojení. Ideální po této masáži je nechat si nahřát záda lávovými kameny, a to vše si můžete objednat na dejtonej.cz.

Regenerace celého těla – Pepřová masáž s detoxikačními účinky

Tato „kýchavá“ masáž spočívá v celkovém pepřovém peelingu, který odstraní z pokožky mrtvé buňky a pomáhá detoxikovat organismus. Pak následují dvě speciální masážní techniky – lymfatická a odblokovací, které vás uvolní, odstraní svalové křeče, příznivě zapůsobí na nervový systém a proti stresu. Tato masáž se doporučuje pro hloubkové uklidnění organismu a vyplavení všech nečistot. Poté si ještě například v Zen Studiu můžete dopřát  zábal z pepřového oleje a soli z Mrtvého moře, který má regenerační účinky, takže se pak budete cítit jako znovuzrození.

Rýže nejen na jídlo – Speciální termo masáž pomocí pytlíčků s rýží

Toto je velmi zajímavá metoda masáže, protože se během ní používá vařená rýže. Ta se dá do speciálních nahřátých pytlíčků, jež se přikládají na celé tělo kromě hlavy. Celá procedura na první pohled působí, jako by vás na poště razítkovali plátěnými teplými váčky, ale je to velmi příjemné a uklidňující. Navíc termo masáž urychluje metabolismus a pomáhá odbourávat tuky. Pokud potřebujete pomoct se snížením hmotnosti, určitě spojte tuto masážní metodu s napařováním celého těla ve speciálním boxu, a to vše v salonu Ayurmedic Ceylon.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here