Wallace D. Wattles: Jistou cestou k bohatství

0
2337

Je klidné a slunné odpoledne a vy otevíráte obal s údajně největším tajemstvím v historii lidstva. “Tímto tajemstvím se prý řídily největší lidské mozky všech dob,” třeba takto možná vypadala vaše první konfrontace s DVD Tajemství. Ve velikém očekávání, co se v několika příštích minutách odehraje, pohodlně usedáte do své pohovky a nedočkavě tisknete na ovladači trojúhelník s nápisem Play.

Jste si plně vědomi skutečnosti, že v příštích 87 minutách vám budou předány poznatky, pomocí nichž můžete svůj současný život naprosto překopat a začít žít život úplně nový! A v takto vzrušujících prvních chvílích filmu je klidně možné, že si hned v 1. minutě vůbec nepovšimnete malé knížečky, která stála u úplného zrodu tohoto filmu. Ano, díky jejímu učení byl tento skvost natočen.

“Mama, this will help. XOXO.” (Mami, tohle pomůže) Vzpomínáte na vzkaz s tímto nápisem…? Třeba ano, třeba ne. A co to je to “tohle”? Je to malá zahnědlá knížečka, která v sobě ovšem nese poklad. A to je právě kniha Jistou cestou k bohatství. Jejím autorem je již dnes zapomenutý Wallace Delois Wattles. Právě na této malinkaté brožurce z roku 1903 stojí pevné základy filmu Tajemství, díky kterému byl milonům lidí přátelsky předán Zákon přitažlivosti. Co dělá knihu tak vzácnou? Především to, že zde jsou naprosto detailně demonstrované a vědecky prokázané zákony o fungování celého vesmíru. Učením této knížečky bylo ovlivněno hned několik autorů bestsellerů 20. stoletíNapoleon Hill, Robert Schuller, Anthony Robbins a další.

O panu Wattlesovi se toho ovšem mnoho neví. Je nám známo, že kniha je výsledkem jeho celoživotního bádání. Během života se zabýval desítkami vědních oborů psychologií počínaje a mnoha náboženstvími konče. Celý život žil údajně v bídě, avšak z celého srdce toužil po odhalení “tajemství”. Na sklonku života zúročil své celoživotní získávání informací, vytvořil celistvou filozofii dosahování úspěchu a začal jí aplikovat. No a hádejte co se stalo… Ano, zbohatl! A právě toto celoživotní učení je popsáno v této knížečce.

Jasně definoval neviditelné, avšak působící síly, jež každým dnem ovlivňují dění na tomto světě. Vychází z poznatků, že vše je stvořeno jednou velkou myslí, nadpozemskou silou, která utváří naprosto vše. Tato mysl pro nás může stvořit naprosto cokoliv a také to stvoří, pokud si to my sami budeme přát. Tato mysl nám slouží, kooperuje s námi, avšak pokud toužíme po využívání její síly, musíme s ní být v naprostém souladu!

V knize se o této mysli, myslící podstatě, dozvíte mnohem více a především se naučíte navázat s ní naprosto harmonický vztah. V několika jednoduchých krocích! Povede-li se vám to, dokážete vytvořit naprosto vše, co si jen zamanete.

Nakonec ještě poděkování: Pan Jan Turija Kempe nám překladem této knihy poskytl informace, za které mu někteří z nás nepřestanou být nikdy vděční! Děkujeme! A kde knihu zakoupit? Navštivte Dreambay a vzhůru za skutečným bohatstvím!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here