Vánoční překvapení na téma úspěch a osobní rozvoj

3
1235

V polovině prosince se v Praze sejdou lektoři, koučové, podnikatelé, investoři, tanečníci, hudebníci, zpěváci a další, aby zde vedli maraton přednášek a předávali zkušenosti z rozmanitých odvětví. Všech těchto 20 příběhů má společnou visačku „úspěšný a šťastný“.

„Pro každého je úspěch a štěstí něco jiného. Co je to pro vás?“

Na pódiu však nečekejte pouze profesionální speakery, někteří hosté budou veřejně vystupovat prvně, což je raritou Vánočního překvapení. Všichni budou na svém příkladě jasně demonstrovat, že úspěchu se v životě dá dosáhnout v každém odvětví a svým jedinečným způsobem.

Namátkou se můžete těšit na mezzosopranistku Editu Randovou, profesionálního kouče Libora Zinkaizla, mistra kung-fu Pavla Macka, lektorku a trenérku Hanu Ondruškovou, tanečního mistra, známého i z pořadu Stardance, Eduarda Zubáka, třiasedmdesátiletého odborníka na osobní rozvoj Ing. Emanuela Krásu, dále Ing. Petra Sluku, Lucii Kičinovou a díky online přenosu také mladého kanadského investora a kouče Glena Estrabilla. Další jména účinkujících budou v brzké době zveřejněna na oficiální stránkách.

Připravte se na pořádnou porci informací, inspirace, dobré nálady i nabíjející pozitivní energie. Navíc je zde připravena tombola s fantastickými cenami, které věnují účinkující hosté ze své branže. Vy tak můžete vyhrát konzultaci, seminář, odbornou knihu, CD, výuku tance či něco jiného, co má hodnotu vysoko převyšující tombolu.

Postupujícím časem tohoto dne ve vás začne silně bujet zápal a chuť se pustit do akce, chuť vykonat hodnotné věci a být prospěšný. Dostanete možnost spatřit ze všech možných úhlů pohledu, že všechno je možné, pokud člověk opravdu chce.

Výstřel a start tohoto dvanáctihodinového maratonu je stanoven na 17.12.2011 od 9:00 v Praze, místo bude upřesněno skrze oficiální stránky projektu. Vstupenky, obsahující i občerstvení, máte možnost zakoupit za rozumnou cenu 420 Kč, a máte tak možnost obdržet za málo peněz obrovskou hodnotu. Pro více informací klikněte na stránky Vánočního překvapení, těšíme se na vás.

3 KOMENTÁŘE

  1. OHROMNĚ POZITIVNĚ MĚ ČLÁNEK NALADIL NA VLNU PŘÍMO JEDINEČNOU, KTERÁ MĚ POSOUVÁ DÁLE A NADŠENÍ, KTERÉ NEKONČÍ, JE TU A JÁ, KDYBYCH MOHL, HNED BYCH SE S VÁMI ROZDĚLIL ČI PODĚLIL, ABY TO MOHLO BÝT TAK SDÍLENO A ANI NECHCI OPOMENOUT ZAPÁLENOST PRO VĚC, BEZ KTERÉ BY VĚCI JEN TAK LEŽELY LADEM A OPOMENUTY, PROTO SAMOZŘEJMĚ KAŽDÝ Z NÁS MÁ TU JEDINEČNOU ŠANCI DOSÁHNOUT VŠEHO. VŠEHO PO ČEM VŠICHNI OPRAVDU TAJNĚ SNÍME A I KDYŽ SE TO VĚTŠINOU NEZDÁ, JE TO, DÁ SE ŘÍCI, CELÉ NEJEN O POZITIVNÍM NALADĚNÍ,NADŠENÍ A ZAPÁLENOSTI

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here