Fascinace týdne: Regenerace pro vyvolené

0
1437
Společnost Human Regenerator byla založena v roce 2008 v německém Bremenu a v jejím čele stojí bok po boku průmyslový designér Ily Guslo a přední světový vědec na poli lékařství a fyziky, Profesor Dr. habil med. Werner z Univerzity vesmírného letectví v Bremenu.

„V životě je vše složeno z vibrací“ Albert Einstein

Kvantová fyzika vysvětluje, že vše včetně hmoty je složeno z vibrací a energie. Každý jednotlivec a jeho tělo, dokonce každá drobná buňka vibruje na přirozené frekvenční hladině. Cokoli obklopuje jedince má vliv na tuto harmonii a může vést k nemoci a oslabení těla i mysli. Vědomosti získané z mnohaletého intenzivního vědeckého výzkumu vedly tým Prof. Wernera k vytvoření stroje, jenž odstartuje novou etapu lékařství a tím i lidstva.

Kapsle Human Regenerator využívá technologie kvantových pulsů, které obnovují přirozenou frekvenci buněk lidského těla. Na základě složitého dekódování vibrací v jednotlivých druzích buněk je zacílená regenerace na frekvenci 0,0005 až 38000 Hz. Procedura kvantových pulsů je doplněna o působení křemíko-hliníkových panelů, které s pomocí pravotočivých protonů buňky omlazují. Výsledně je lidské tělo nejen uvedeno do přirozené frekvenční hladiny na buněčné úrovni, ale i doslova po působení stroje času.

Human Regenerator System má tvar svislého motýlího kokonu, který se během procedury pomalu s klientem překlopí do horizontální roviny, aby mohla regenerace probíhat v pohodlnějším rozložení tělesné hmotnosti. Do nedávné doby bylo možné okusit třiceti minutovou pulsní terapii v jediném místě na Zemi – v dubajském sedmihvězdičkovém hotelu Burj Al Arab. Odezvy rozhýčkaných hotelových hostů ovšem přesvědčily Prof. Wernera k vyrobení striktně limitované edice 50 exemplářů stroje Human Regenerator pro rok 2009.

Každý jeden stroj je vyroben ručně a s cenovkou na necelých dvanáct milionů korun je jisté, že se po limitované edici slehne velmi rychle zem. Mezi prvními zákazníky je i dokončované vesmírné letiště Spaceport America v americkém státě Nové Mexiko, které bude poskytovat terapii Human Regenerator cestujícím. Právě z tohoto letiště budou od roku 2010 startovat do vesmíru plavidla Virgin Galactic Sira Richarda Bransona.

Mocní si upevňují své pozice pro nejvýznamnější partii lidstva – komerční cestování do vesmíru a překonání stárnutí. Budoucnost se začíná dít dnes. Vždyť v nedávné studii předních světových futurologů a statistiků byl uveden rok 2014, jak milník v němž bude vědecky prokázána existence lidské duše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here