Tissot Racing: Luxusní hodinky nejen pro příznivce rychlých kol

0
1193

Na plné otáčky

U hodinek Tissot Racing se design kloubí s výkonem. Nejmenší z čítačů chronografu má trojramenný ukazatel ve tvaru volantu závodního auta. Každá z ruček ústí do červené šipky, která ukazuje tři z devíti vyznačených čísel pro desetiny sekund. Tlačítka jsou inspirována sekvenčními řadícími pákami umístěnými za volantem a tvoří tak kontrast k designovému detailu imitujícímu strukturu mřížky chladiče moderního sportovního vozu. Inspirace větracím otvorem je znázorněna reliéfně pruhovaným pozadím čítačů chronografu. Datumovka je jasně umístěna na pozici čtyř hodin tak, aby byla jasně čitelná i při vyšších otáčkách.

Stylová jízda

Chronografy Tissot Racing rozhodně mají co nabídnout, pokud jde o sofistikovaný vzhled. Do detailu promyšlené pouzdro a jemně značený tachymetr značí úroveň a kvalitu. Kombinace kartáčované a leštěné ušlechtilé oceli a šroubovací korunka tuto linii dolaďují. Jako alternativu k elegantnímu ocelovému náramku si může zákazník vybrat černý kostkovaný pryžový řemínek nebo kožený s nostalgickým perforováním ve stylu závodních řidičských rukavic s červeným štěpováním. Majitelé hodinek Tissot Racing budou vždy na předních startovacích pozicích, ať cestují městem nebo dále.

Článek vám v rámci exkluzivního partnerství přináší server NaPalubu.cz, jediný český magazín z oblasti lodí, charteru a života na moři.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here