Etam Lingerie: Když prádlo svádí i něžnost probouzí

0
4268

Nedávno si nás získala nová kampaň na spodní prádlo Etam, v čele s krásnou Natalií Vodianovou, kterou jsme vám rovněž před pár dny představili v rubrice Svět úspěšných. Dnes je čas seznámit se s nejnovějšími trendy plavek, prádla a doplňků, s nimiž si každá z nás zvedne sebevědomí a dopřeje pocit nekončícího zájmu mužů (a závistivých pohledů dalších žen!)

Francouzská značka spodního prádla Etam se zrodila už roku 1916 a dnes je nejpopulárnější značkou ve Francii a rovněž i jednou z nejžádanějších značek ženského prádla na evropském trhu. Když se podíváme na veškeré kolekce a především kampaně Etam, dojde nám, proč  tomu tak je.

Zatímco značky jako Agent Provocateur či Victoria´s Secret si vybudovaly image na opravdu dráždivém, provokativním prádle a extravagantních kreacích, Etam si udržuje pověstný francouzský šarm a dává tak vyniknout i té něžnější části ženy. To je také jeden z důvodů, proč si Etam jako svou tvář vybral ruskou topmodelku Natalii Vodianovou – ta představuje svým osudem silnou a sebevědomou ženu a díky své tváři zase probouzí v ženách něžnost, jemnost, láskyplnost. Ve spojení s krásným tělem a uvolněnou atmosférou přímo vražedná kombinace, nemyslíte? A tak po prádle Etam dříve či později zatouží každá z nás. A nejsme to jen my ženy! Francouzští muži údajně nemohou odtrhnout oči od obřích billbordů spoře oděné Natalie, a proto neváhají luxusní soupravu spodního prádla dopřát i své milované polovičce.

A aby nám vedení značky Etam podráždilo smysly ještě víc, přichází v kolekci Jaro/Léto 2011 nejen s novými sexy trendy, ale i kampaní, kde Natalia pózuje mezi rozkvetlými květinami, zatímco v zimě se choulila do teplé kožešiny. Emoce, to je to slovo, které v nás prádlo Etam vzbuzuje a provokuje ke koupi. Abychom ale značce nekřivdili – každoročně přichází s inovacemi, novými a kvalitními materiály, střihy i barvami. V jejím sortimentu najdeme stovky střihů, jež zvýrazní to nejkrásnější na našem těle a jež odvedou pozornost od nedostatků. Každá kolekce plavek a prádla je také doplněna o originální doplňky, plážové šaty, noční košilky a další roztomilé nezbytnosti.

Jakmile však Etam pořádá módní show v Paříži, poruší všechna pravidla své nevinné image. Do prvních řad posadí nejen francouzskou smetánku, na molo pak uvede světové topmodelky jako například Češku Karolinu Kurkovou v různém, jen ne něžném prádle. Na řadu přichází výrazné líčení, vyzývavé prádlo, které už nenabízí příliš prostoru pro fantazii a občas i nádech kabaretu.
Konec konců mluvíme o ženském spodním prádle, které je vlastně nepřímo určeno k přímému svádění mužů. A i o tom Etam je…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here