The 66mEmax E-Volution: Ekologie zahalená v luxusu

1
1560

The 66mEmax E-Volution vznikla spoluprací mezi společností Sauter Carbon Offset Desing a NedShip. Specialista na snižování emisí u lodí s dobře zavedenými technologiemi a zkušenostmi z automobilového a leteckého průmyslu se spojil s designérským expertem a výsledek je ohromující.

Odborníci se shodují na tom, že reálné snížení emisí v oblasti superjachet je mezi 75 až 100 %, což je úžasný výsledek. Tato luxusní superjachta je kombinací maximální rychlosti 28 uzlů s nulovými emisemi uhlíku při rychlosti 14 uzlů v jednom balení. Můžete se tedy rozhodnout, jak moc zelení nebo naopak rychlí při luxusní plavbě budete chtít být.

Na jachtě je ale velmi imponující především vzhled. V tomto ohledu se The 66mEmax E-Volution drží pořádně vysoko, a to nejen díky obrovským plachtám, díky kterým se 66m dlouhá a 12m široká jachta s ponorem 1,8m tváří velmi ekologicky. Tento fakt ale není v žádném rozporu s tím, že interiér a celkový pocit z pobytu na jachtě je více než luxusní.

Největší luxus je samozřejmě dopřán kapitánovi, ten má kabinu o rozloze 70m2 s úžasným panoramatickým výhledem. V ložnici se skrývá obrovská královská postel, dále je zde několik pohodlných pohovek, velký plochý televizor, hi-fi systém, dvd, audio knihovna a wi-fi. Vlastní koupelna má také velké panoramatické okno, její součástí jsou soukromé jacuzzi pro dva a masážní sprcha. Kapitánovi dále náleží velká šatna, soukromý salónek a kancelář.

Poblíž kapitánovy kajuty je zařízeno ubytování pro posádku, která zajišťuje chod a provoz jachty. Pro vážené hosty kapitána je zde připraveno 6 prostorných apartmánů, které jsou situované v prostřední části jachty. Jejich vybavení se velmi podobá standardu kapitánovy kajuty. Na celé jachtě je zabudovaný systém kontroly teploty, v každém okamžiku ji tedy můžete regulovat.

Společenská setkání zajišťuje hlavní salón, kde se nachází prostorný jídelní kout až pro 14 lidí, bar a vinný koutek. V obývací místnosti je velká TV s plochou obrazovkou, dále boční salónek, šatna a toalety pro hosty. Součástí společných prostor je obsluha a výtah pro jídlo.

V zadní části jachty je prostorná terasa s bazénem, tyto prostory lze využít na různé společenské akce, setkání nebo obyčejné opalování. Pokud je vám to málo, můžete se přesunout na další rozlehlou terasu s úžasným výhledem a luxusními pohovkami až pro 36 hostů. Prostor je možno zastřešit, takže vás nepřekvapí déšť ani ostré slunce. Úžasnou vychytávkou je letní kino pro 20 diváků.

The 66mEmax E-Volution slibuje skutečně prvotřídní luxus a nezapomenutelné zážitky, spolu s ekologickým nádechem.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here