Saffire Freycinet: Souznění s divočinou Tasmánie

0
1448

Na jih od Austrálie se již nějaký ten čas nachází 26. ostrov světa – Tasmánie. Na jeho povrch však nedávno přibyl nový klenot, pojmenovaný Saffire Freycinet – petihvězdičkový ultraluxusní hotel, jenž má údajně potenciál dosáhnout na nejvyšší světové příčky oboru hotelnictví!

Původní vize byla vystavět hotel tak, aby jeho srdce bilo v naprostém souzvuku s tlukotem okolní přírody. Nyní již víme, že tato vize byla úspěšně naplněna. Architekti udělali vše pro to, aby nejen do zdí hotelu vtiskli v maximální míře charakter všech okolních přírodních úkazů. Veškerému interiéru a exteriéru tak naordinovali co největší počet prvků evokujících žulovou šeď horských vrcholků, zvaných Hazards, sousedících bílých pláží a celistvost pralesů, jež sahají přesně tam, kam je schopno vaše oko dohlédnout. Čestný host tedy nepociťuje v podstatě žádný rozdíl mezi pobytem uvnitř a venku, což pouze přispívá k jeho revitalizaci.

“Pouze 20? Hotel nabízí návštěvníkům pouhých 20 pokojů!?” Číslo se může jevit zbytečně při zemi, avšak o to větší pohodlí a soukromí je vám hotel schopen nabídnout. Máte možnost vybírat ze tří variant pokojů – Deluxe, Luxury a Premium – rozkládajících se na ploše od 80 po 140 metrů čtverečních. Prémiový balík vám k základu v podobě královské postele, TV, DVD, iPod hudebnímu systému, navíc – kromě extra rozlohy – poskytne soukromou kuchyň a jídelnu, velký balkón s posezením a bazénem. A jako bonus ten výhled…

Z wellness centra hotelu se pouze ozývá to, že jakmile z něj vykročíte ven, budete pro ostatní k nepoznání. Kromě nám známých wellness procedur jsou specialitou procedury obličejové, při nichž jsou využívány drahé kameny, navracející pokožce její mladou krásu. Poznejte na vlastní kůži účinky safíru, zlata a diamantů! Spokojenost s těmito technikami zaštiťuje uznávaná specialistka v péči o pleť Marionne De Candia, u níž byl v učení všechen odborný wellness personál. K dispozici je taktéž posilovna, jež splňuje normy nejnáročnějších zákazníků. Kýváte na další přídavek? Tak nezapomeňte na jógu, která je prý na pláži při východu a západu slunce naprosto nezapomenutelná!

“Saffire nabízí novou světovou třídu a zároveň prémiový tasmánský zážitek, který v sobě snoubí úplně to nejlepší z tohoto ostrovního státu. Jsem si jistá, že stanoví nová měřítka na prémiových turisických trzích a bude bojovat o nejlepší místa na celém světě,” nešetřila chválou hotelu Michelle O’Byrne, ministryně turismu Tasmánie.

Výčet ocenění za architekturu a podobné disciplíny nechme stranou, raději se podívejme na cifry v ceníku: Noc ve skromnějším Deluxe příbytku si dopřejete za necelých 30 tisíc, apartmán Premium si máte možnost užít za 50 tisíc na noc. Máte buňky na to, abyste se vydali do srdce divočiny jižní polokoule?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here